Як розширити диск С.

Багато користувачів створюють кілька розділів на жорсткому диску. Звичайно один з них відводиться під установку операційної системи і супутніх програм. Але не кожен знає про те, як можна швидко збільшити обсяг системного розділу, що не переустанавлівая при цьому ОС.
Вам знадобиться
  • - Partition Manager.
Інструкція
1
Для вирішення поставленого завдання краще використовувати програму Partition Manager. Скачайте е з сайту http://www.paragon.ru/. Використовуйте триальную версію утиліти, якщо ви не плануєте запускати її на іншому комп'ютері. Встановіть програму і запустіть її, попередньо перезагрузив комп'ютер. Це необхідно для інсталяції потрібних компонентів та збору відомостей про жорсткий диск.
2
В закладками виберіть пункт «Перерозподіл вільного місця між розділами» і натисніть кнопку далі в меню. Тепер виділіть групу локальних дисків, які будуть брати участь в процесі обміну простором. Ні в якому разі не використовуйте той розділ, на якому розташований завантажувальний сектор операційної системи (Windows 7 і Vista).
3
Натисніть кнопку «Далі». Тепер пересуньте повзунок, змінивши тим самим розмір обраних локальних дисків. Пам'ятайте про те, що для переносу секторів може бути використано тільки вільний простір. Натисніть кнопку «Далі».
4
Якщо ви закінчили підготовку жорсткого диска, то виділіть пункт «Так, застосувати фізично» і натисніть кнопку «Далі». Якщо ж ви не впевнені в правильності заданих параметрів, то виділіть пункт «Ні, повернутися до налаштувань».
5
Після запуску процесу перерозподілу місця комп'ютер буде перезавантажений. Це необхідно для забезпечення безпеки файлів операційної системи. Процес зміни розміру диска С може зайняти кілька годин. Підключіть комп'ютер до джерела безперебійного живлення, якщо у вас є така можливість. При роботі з ноутбуком краще використовувати акумулятор, підключивши пристрій до мережі змінного струму. Це убезпечить комп'ютери в разі відключення електроенергії.