Як побудувати котячий будинок.

Кот в будинку - це приємно, цікаво, забавно, особливо для дітей, але, в той же час, дуже клопітно і обтяжливо. Адже тварина не розуміє слів і робить те, що підказує інстинкт і, найчастіше, поведінка улюбленого вихованця погано відбивається на меблях, шпалерах, килимі та інших предметах квартири. Тому з самого початку потрібно привчити кошеня до одного місця - його будиночка, який можна купити в зоомагазині або зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • - фанера (розмір листа приблизно 1 м50см на 2м);
  • - підлогове покриття, тільки не використовуйте пухнасте (1м 50см);
  • - шурупи, цвяхи і куточки; - брус (2 метри);
  • - пенька (40 метрів).
  • З інструментів знадобиться пила, шуруповерт або викрутка, молоток, степлер для меблів, ножиці.
Інструкція
1
На аркуші фанери намалюйте олівцем або маркером деталі майбутнього будинку. Після цього вирізуйте їх за допомогою пилки. Щоб деталі вийшли більш рівними, можна скористатися електролобзиком.
2
Краї кожної вирізаної деталі обробіть шкіркою. Можна використовувати напилок, щоб уберегти руки від скалок.
3
Відповідно розмірам вирізаних деталей розкроїте ковролін (зручно використовувати для розмітки крейда або шматочок мила). Потім вирізуйте намальовані частини великими гострими ножицями.
4
оббейте фанеру килимовим покриттям, використовуючи маленькі гвоздики або степлер для меблів.
5
Зберіть конструкцію за допомогою кріпильних деталей (використовуйте куточки, шурупи). Дах будиночка краще зробити знімною, щоб було зручно прибирати шерсть.
6
Будиночок поставте на ніжки - так вийде невелика сходинка, і прикріпіть до бруса, який розмістіть вертикально збоку (брус буде служити кріпленням для будиночка). Над будиночком на брус закріпіть невелику поличку або дві, щоб вашому улюбленцю було куди і звідки стрибати. Брус обмотайте пеньком, щоб котику було зручно точити об нього свої кігтики.
7
Всередину покладіть килимок або подушечку, тварині буде тепло і зручно.
8
Будиночок, зроблений своїми руками, обов'язково сподобається вашому пухнастому улюбленцю, а ви зможете зберегти меблі і шпалери в квартирі цілими і неушкодженими.