Як забронювати готель для візи.

Для того щоб забронювати готель в іншій країні, необхідно вибрати місце за смаком, вказати інформацію про тих осіб, які будуть там проживати, і оплатити замовлення за допомогою банківської карти.
Інструкція
1
Скористайтеся одним з безлічі спеціалізованих сайтів, що дозволяють забронювати номер в готелі в будь-якій точці світу на будь-який термін. З російськими сайтами проблем не виникне, а якщо ви бронюєте готель іноземною, користуйтеся он-лайн перекладачем.
2
Задайте умови пошуку готелю. Вони включають в себе місто і країну, дату приїзду, дату від'їзду, категорію зірковості. Також можна сортувати готелі по вартості номера на добу. Крім того, необхідно вказати кількість осіб, які будуть проживати в готелі.
3
Оберіть відповідний вам готель, натисніть кнопку Reserve або «Забронювати».
4
Заповніть форму бронювання, там ви повинні вказати ваше ім'я та прізвище так, як вони прописані в закордонному паспорті. Також необхідно вказати адресу реєстрації, контактні телефони, e-mail.
5
Приступайте до оплати замовлення. Для цього переконайтеся, що на вашій пластиковій картці достатньо коштів. Пам'ятайте, що деякі сайти бронювання додають до вартості замовлення 10%. Для оплати карткою введіть в спеціальні поля номер картки, термін її дії та код безпеки, надрукований на зворотній стороні. Не забудьте вказати платіжну систему карти - Visa або MasterCard.
6
Перевірте вашу електронну пошту. Після оплати на неї має прийти підтвердження про те, що номер в готелі зарезервований на ваше ім'я. Роздрукуйте лист бронювання і прикладіть до загального пакету документів для отримання візи. При бажанні ви можете зв'язатися з представниками готелю по електронній пошті і попросити їх надати вам офіційне підтвердження з печаткою та підписом факсом.
7
Забронюйте номер в готелі на його офіційному сайті, якщо ви точно знаєте, де хочете зупинитися. Процедура бронювання у власника точно така ж. При цьому готель може запросити частину оплати за проживання.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на вимоги консульського відділу до бронювання готелів. Наприклад, Латвія і Естонія не приймають резервацію сайту booking.com
Номер в готелі можна забронювати через форму онлайн замовлення при наявності такої на його сайті, по телефону, факсу або електронною поштою. Якщо вам не потрібна віза або для її оформлення не потрібно документа про забезпечення вашого проживання під час поїздки вам достатньо будь-якого підтвердження, включаючи усне. В іншій ситуації знадобиться документ, який відповідає вимогам консульства.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - адреса електронної пошти;
  • - телефон або факс.
Інструкція
1
Виберіть цікавий для вас варіант розміщення. Зробити це простіше всього за допомогою інтернету на сайті-посереднику. Задайте в форму пошуку необхідні параметри: дати приїзду та від'їзду, місто і країну, вимоги до номеру, зірковості готелю, віддаленості від центру, близькості до тих чи інших інфраструктурних об'єктів і т.п.Виберіте найбільш цікавий варіант із запропонованих. Для порівняння подивіться його на сайті самого готелю (за наявності), в інших системах бронювання. Вивчіть відгуки інших туристів про готель і альтернативних варіантах. Їх можна знайти як в Рунеті, так і на англомовних сайтах і форумах.
2
Коли зупиніться на сюжеті варіанті, зробіть процедуру бронювання. Якщо потрібна передоплата, уважно вивчіть умови її повернення. На повній і навіть часткової передоплати може не наполягати сам готель, але консульство - включати її підтвердження в список обов'язкових документів. У такому випадку додатково зв'яжіться з адміністрацією готелю з цього питання.
3
Якщо забронювати готель через сайт неможливо, зв'яжіться з його адміністрацією будь-яким доступним і зручним вам способом: електронною поштою, телефоном, факсом. Багато готелів зараз використовують програми миттєвого обміну повідомленнями з можливістю голосового зв'язку: скайп, ICQ і подобние.В будь-якому випадку, ви повинні озвучити свої побажання щодо дати і часу заїзду, терміну розміщення, вимог до номеру, бажані додаткові послуги, обговорити ціну. А при необхідності - все, що стосується передоплати та підтвердження бронювання.