Як перебудувати життя.

Людина постійно намагається змінити своє життя на краще. Ставить перед собою цілі, завдання і працює над досягненням результату, але цей довгий процес забирає значно більше часу, ніж задоволення від зробленого. Ви підганяєте час, пропускаєте моменти життя, які не присутній в ній, а женучись за мрією.
Інструкція
1
Якщо ви відчули необхідність змінити, перебудувати життя, зробити її більш наповненим, значить, що відбувається з вами зараз вас не влаштовує. Ви відчуваєте короткі миті щастя, досягаючи мети - купивши автомобіль, отримавши гідну зарплату, накопичивши на житло, закінчивши університет. Але все то довгий час, який знадобився, щоб до цього прийти, це й було життя.
2
Таким чином, ви присутні в житті повною мірою лише зрідка, а весь інший час чекаєте і терпите якісь незручності, які, як ви думаєте, виправдовуються результатом. Змініть цей стан речей, щоб відчувати радість і щастя сьогодні і зараз. Доведеться переглянути свої погляди і переконання, але ви перебудуєте своє життя, щоб не пропустити ні миті.
3
Навчіться отримувати задоволення від процесу досягнення мети. Якщо ви прагнете схуднути, то відчуєте щастя, лише позбувшись від декількох кілограмів. Але підібравши правильну не жорсткий дієту, в яку включіть продукти і корисні і смачні, навчитеся насолоджуватися кожним прийомом їжі, думкою про те, що ви постійно покращуєте своє здоров'я. Чи не мучте себе на тренажерах величезними навантаженнями, щоб придбати рельєфні м'язи. Отримуйте задоволення від самого походу в тренажерний зал, від спілкування з новими людьми, від відчуття вливається в вас з кожним днем сили.
4
Любіть себе в сьогоденні, не відкладайте життя на потім. Якщо ви щодня йдете на роботу, як на каторгу, тільки для того, щоб через місяць отримати пачку купюр, подумайте, можливо, має сенс пошукати роботу, яка сама по собі буде вам цікава, де кожен день ви будете отримувати задоволення від результату вашої діяльності. Ваше захоплення теж може приносити вам дохід - теслярські роботи, цікаві вироби, рукоділля, в'язання, валяння та багато іншого. Але, займаючись цим, ви будете насолоджуватися своєю перебудованої життям.
5
Неважливо з чого починати, важливо зрозуміти сам сенс зміни і шлях, яким ви підете. Почніть з переоцінки способів досягнення деяких цілей. Наприклад, мета - відпочити два тижні на дорогому модному курорті, досягнення - рік роботи і відмови від надмірностей (збираєте гроші), результат - два тижні задоволення за майже рік поневірянь! Трохи змініть ввідні дані: мета - провести рік, насолоджуючись вихідними (лазня з друзями, шашлик на природі, романтичні вечори з партнером), і відпочити в недорогому пансіонаті влітку (рибалка, природа, спілкування з новими людьми). Таким чином, досягнення мети не знецінює ваше життя, не позбавляє її фарб, а результат радує кожен день.Вот так ви поступово навчитеся насолоджуватися кожним безцінним миттю свого життя - сьогодні, зараз, завжди!