Як викласти відео на сайт.

З появою соціальних мереж, безкоштовних місць для розміщення відеофайлів та інших принад віртуального життя, ми щодня обмінюємося з друзями та колегами фотографіями, посиланнями на відео та аудіо записи та іншою інформацією. Ті, хто розбирається трохи в створенні сайтів або html-коді вставляє цю інформацію в нові пости. А якщо у вас з'явилася можливість зробити собі сторінку в мережі інтернет і залити своє улюблене відео, то можна не користуватися послугами розміщення відеофайлів, а завантажити відео безпосередньо на свою сторінку.
Вам знадобиться
  • - відеозапис
  • - flv-player
Інструкція
1
Причин для розміщення відео на своїй сторінці може бути багато, але головне, що незалежно від наявності під'єднання до мережі інтернет, ви завжди зможете переглянути цей ролик в автономному режимі. Для того, щоб помістити відеоролик зі свого комп'ютера на вашій сторінці, необхідно следующее.Скачайте і залийте на ваш сайт flv-player, який працюватиме за підтримки flash. Скористайтеся пошукачем і виберіть будь flv-player. В цьому прикладі, за основу, взято плеєр з сайту flowplayer.org. Завжди завантажуйте тільки останні версії файлів (в них виправлені всі минулі недоліки розробників). Залийте flv-player на ваш сайт (по FTP-протоколу).
2
На сторінці, де ми розмістимо наш відеоролик прописуємо наступний код (це код тільки для flowplayer): flowplayer ("player", "/flowplayer/flowplayer-3.1.5.swf");
3
Підготуйте відеоролик для flv-player'a. Якщо ваш відеоролик іншого формату (Не flv), то його необхідно конвертувати в формат «.flv». Це зробити можна в будь-якому конвертере файлов.Залейте конвертований відеоролик на сайт. Не забудьте вказати назву файлу в коді flv-player'a, який був розписаний вище.