Як зробити дитячий плакат.

Якщо вам потрібно створити дитячий плакат за завданням в дитячому саду або в школі, або ж ви хочете зробити стінгазету до дня народження малюка (чи до іншої знаменної події) - це в будь-якому випадку може стати творчим і цікавим заняттям для вас і вашої дитини.
Інструкція
1
Оберіть тематику плаката. Крім звичайних свят темою може бути початок осені, приїзд бабусі з іншого міста, запрошення на домашній спектакль або будь-яке інше подія або захід.
2
Підберіть якнайбільше фотографій та ілюстрацій, відповідних темі вашого майбутнього плаката. Для стандартних свят добре підійдуть листівки - купите кілька або використовуйте старі, отримані колись вами. Пошукайте підходящі картинки в інтернеті, роздрукуйте і при необхідності розфарбуйте. Використовуйте фотографії вашої дитини, відповідні темі - наприклад, дитина в дитячому садку або в осінньому парку.
3
Крім малюнків в плакаті можна використовувати й інші елементи. Для новорічних плакатів пофантазуйте з блискітками, ватою, вирізаними сніжинками. В плакатах на осінні теми використовуйте листя клена або горобини, на плакат до дня народження дитини прикріпіть бирочку з пологового будинку, якщо дозволяє розмір - першу іграшку.
4
Зробіть начерк майбутнього плаката. Позначте, де будуть розташовані тексти, малюнки, заголовок. Завжди розміщуйте спочатку великі елементи, а потім ті, що менше. Заголовок повинен кидатися в очі і чітко відображати тему плаката. Для залучення уваги використовуйте також ще як мінімум один крупний елемент - ілюстрацію.
5
Не перевантажуйте плакат текстом. Текстові елементи повинні бути короткими, наприклад, невеликий вірш, комікс, жарт чи анекдот. В цілому тексту не повинно бути візуально більше, ніж ілюстрацій. Також подумайте, де буде висіти плакат - якщо ви вішаєте його досить високо, текстової частини уникайте взагалі. На плакаті можна залишити порожнє місце для побажань імениннику, в цьому випадку розташуйте плакат так, щоб на ньому було зручно писати.
6
Найбільш ефектно виглядають плакати з кольоровим фоном, де не залишилося білих місць. Для зафарбовування фону використовуйте акварельні фарби, крейда або прості олівці.
Корисна порада
Обов'язково залучайте до цього заняття дітей і не бійтеся приймати найнесподіваніші ідеї, що виникають у вашого малюка в процесі роботи.
Створити зручну, наочну, красиву афішу можна за допомогою спеціальних програмних засобів. Ці програмні компоненти дозволяють налаштовувати поля афіші залежно від потреб і переваг користувачів.
Вам знадобиться
  • Програмний компонент nCatalogues 1.5.26 «Універсальний каталог», інформація про майбутній захід і його організаторів.
Інструкція
1
Для створення афіші запустите на своєму комп'ютері програмний компонент nCatalogues 1.5.26 «Універсальний каталог». Скачати подібну програму можна на сайті розробника або придбати в торговій мережі ліцензійну версію.
2
Створіть і налаштуйте розділ «Афіша», для початку встановивши його назву.
3
Позначте корінь каталогу, вибравши одночасно вид такого - список або таблицю.
4
Далі слід зазначити кількість полів у списку.
5
Позначте дозвіл сортування афіші, наприклад, пошук за тегами.
6
Увімкніть рейтинги записів, що дозволить оцінити хід заходу та його популярність.
7
Зробіть підсвітку нових публікацій, що дасть можливість користувачам бачити поновлення заходів за якийсь період часу.
8
Визначте структуру даних. Для цього впишіть назву заходу, місце його проведення, місто, контактну інформацію для отримання довідок. Помістіть текст, який інформує безпосередньо про сам захід.
Зверніть увагу
Будьте обережніше з закачуванням програм з файлообмінників. У ряді випадків разом з виконуваними файлами можна «підчепити» і вірус.
Корисна порада
Вибирайте настройки, виходячи з обсягу показів, специфіки аудиторії, місця розміщення афіші.