Як вибрати парова праска.

За допомогою парової праски можна легко і швидко розгладити одяг, вивести практично будь-які плями, позбутися від мікробів, він також допомагає протистояти алергії на домашній пил і шерсть тварин. Пара проникає на глибину до 15 см під тиском і при високих температурах (80-90 °).
Вам знадобиться
  • - парова праска;
  • - вода.
Інструкція
1
Придивіться до виду відпарювання. Паровий удар (турбопар) - одноразова посилена подача пара, зручна для розгладження пересушені речей чи виробів з щільної тканини типу джинсового. Вертикальне відпарювання - подача пара праскою у вертикальному положенні, яка дозволяє прасувати одяг прямо на вішалці. Розбризкування (спрей) припускає наявність кнопки, натискаючи на яку, можна з легкістю вирівнювати складки.
2
Зверніть увагу на підошву праски. Якісне покриття, рівномірно розподіляє тепло, виробляється з нержавіючої або хромованої сталі, алюмінію з антипригарним покриттям або металокераміки. Однак у кожного виду покриття є мінуси. Праски з підошвою зі сталі важкуваті; вони довго нагріваються і остигають. Алюміній швидко нагрівається і остигає, але легко пошкоджується. Найбільш зручна металокераміка, але вона підходить не для всіх типів тканин (така підошва парової праски головним чином призначена для бавовни та льону). Тефлон - менш якісний матеріал для підошви праски. Він підходить для синтетичних матеріалів, але легко дряпається.
3
Оберіть потужність. Оптимальний варіант - 1600 Вт Однак якщо на першому місці для вас коштує швидка нагреваемость праски, можна придбати парова праска з потужністю 2200 Вт
4
Знайдіть праска, який чітко дотримується температури. Це особливо важливо для роботи з чутливими шовковими і синтетичними матеріалами.
Зверніть увагу
В якісному паровому прасці передбачений жолобок для гудзиків. Це значить, що край підошви дуже тонкий і тому праска може пропрасувати місце під ґудзиком тонкої блузки. До того ж, чим більше дірочок в основі, тим краще праска (отворів повинно бути не менше 50).
Корисна порада
Виникаюча з часом накип ускладнює вихід пари. Сучасні праски мають знімні Противапняний стрижні і функції самоочищення від накипу, що дозволяє заливати в праску воду з-під крана. І все ж краще брати праску з вбудованою системою захисту від накипу, яка проводить попереднє очищення води.