Як виправити конфлікт ip адреси з іншою системою в мережі.

Ідентифікація комп'ютерів в IP-мережах виробляється на основі числових значень - IP-адрес. Вони повинні бути унікальні в рамках поточної підмережі. Якщо ця умова не виконується, то виникає конфлікт. Виправити його можна шляхом зміни налаштувань протоколу TCP/IP.
Вам знадобиться
  • - права, що допускають зміну властивостей мережевого підключення на локальній машині.
Інструкція
1
Відкрийте вікно папки мережних підключень. Клацніть по кнопці «Пуск», що знаходиться в панелі завдань робочого столу. У отобразившейся меню виділіть пункт «Налаштування». Клацніть по пункту «Мережеві підключення».
2
Активуйте механізм автоматичного виправлення проблем з підключенням по мережі. Клацніть правою кнопкою миші по ярлику, відповідному мережного адаптера, що має IP-адресу, що вступає в конфлікт з іншою системою в мережі. З'явиться контекстне меню. Виберіть у ньому пункт «Виправити».
3
Дочекайтеся закінчення процесу автоматичного виправлення проблем підключення і перевірте результат. Після скоєння дій попереднього кроку, відкриється діалогове вікно. У ньому буде відображатися інформація про хід процесу виправлення помилок. Після його завершення натисніть в діалозі кнопку «Закрити» і перевірте роботу з мережею. Якщо проблеми не зникли, переходьте до наступного кроку.
4
Відкрийте діалог властивостей мережевого підключення. Клікніть по відповідному ярлику правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості» в контекстному меню.
5
Відкрийте діалог налаштувань мережевого протоколу TCP/IP. У списку «Компоненти, що використовуються цим підключенням» відобразився діалогу виділіть пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)». Натисніть кнопку «Властивості».
6
Змініть IP-адреса машини в діалозі «Властивості: Протокол Інтернету (TCP/IP)». Виберіть опцію «Використовувати наступний IP-адреса». В елементи управління «IP-адреса», «Маска підмережі» і «Основний шлюз» введіть відповідні значення. Їх можна дізнатися у вашого системного адміністратора або інтернет-провайдера.Еслі опція використання статичної IP-адреси вже була активна, а його параметри вже задані, необхідний результат може дати зміна останнього компонента адреси.
7
Зафіксуйте зроблені зміни. Натисніть кнопку OK в поточному діалозі. Натисніть кнопку «Закрити» в діалозі властивостей мережевого підключення. Після цього почнеться процес застосування нових параметрів. Коли він завершиться, перевірте роботу з мережею.
Зверніть увагу
Будьте уважні! Довільна зміна маски підмережі і IP-адреси може призвести до повної відсутності підключення.
Корисна порада
Активуйте опції виводу значків і повідомлень в діалозі властивостей мережевого підключення, щоб оперативно дізнаватися про конфлікти IP-адрес.