Як розібрати торпедо.

Іноді автомобілісту необхідно розібрати торпеду, проте немає часу або коштів для того, щоб звернутися до фахівців. В цьому випадку необхідно проробити всю роботу самостійно. При цьому необхідно бути вкрай обережним, щоб не пошкодити різні складові частини.
Вам знадобиться
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Від'єднайте всі дроти акумулятора, які ведуть до торпеді. Після цього вийміть попільничку, якщо вона є в конструкції центральної консолі.
2
Скористайтеся тонкою довгою викруткою, щоб витягти вимикач аварійки і склопідйомники. Якщо у вас є фотоапарат, то сфотографуйте розташування роз'ємів. В іншому випадку позначте їх олівцем або замалюйте в заздалегідь приготовлений блокнот. Це необхідно для того, щоб надалі не переплутати сполуки, що може привести до поломки ряду пристроїв.
3
Отсоедините рамку кріплення важеля перемикання, після цього ви побачите внутрішні гвинти, які відкрутіть підходящим інструментом. Вийміть передню частину консолі. Дістаньте ящик, який використовується для зберігання дрібних речей.
4
Візьміть за краї магнітолу і трохи розворушити її, після чого потягніть на себе, щоб витягти з торпедо. Аналогічним способом знімається решітка сопел вентиляції. Відкрийте бардачок, знайдіть всередині фіксатори і відгвинтите. Вийміть бардачок і від'єднайте дроти лампи освітлення. Якщо ваша модель автомобіля оснащена бортовим комп'ютером, то також акуратно його від'єднайте, і вийміть з консолі.
5
Викриття гвинти кріплення облицювання панелі обігрівача. Вийміть перемикачі. Зніміть нижні облицювання приладової панелі. Знайдіть знизу гвинти, які кріплять бічну облицювання панелі, яку також необхідно зняти.
6
Зніміть замок запалювання. Після цього можна демонтувати рульове колесо і кожухи облицювання рульової колонки. Відверніть гвинти-фіксатори приладів в зборі і від'єднайте їх комбінацію.
7
Подденьте сопла лобового скла плоскою викруткою і легенько зніміть. Відкрутіть гвинтові кріплення, розташовані з двох сторін торпеди і в гніздах сопел. Необхідно це робити дуже акуратно, щоб не пошкодити лобове скло.
8
Вимкніть роз'єми регулятора світла, після чого можна почати демонтаж панелі. Потягніть торпеду обережно на себе, щоб не пошкодити обмежувачі. Врахуйте, що вона буде зніматися разом з воздухоразводамі.