Як зробити проектор з монітора. жк монітора.

За допомогою проектора можна перетворити свою кімнату в справжній кінотеатр. Однак таке задоволення коштує досить дорого і не кожному по кишені. Якщо у вас є зайвий монітор, технічну освіту і певний досвід в ремонті техніки, то подібний пристрій легко зробити самостійно.
Вам знадобиться
  • - LCD монітор;
  • - графопроектор.
Інструкція
1
Розберіть монітор на складові частини. Необхідно робити це дуже акуратно, щоб не пошкодити матрицю. Для того щоб убезпечити себе, постеліть на стіл м'який матеріал, який запобігатиме розлом, якщо випадково упустите якусь деталь. В результаті на руках у вас повинна бути: матриця з прикріпленою до неї платою; плата підключення живлення; плата для підвищення напруги; плата з кнопками монітора.
2
Приготуйте поверхню, на яку буде кріпитися матриця. Візьміть скло відповідного розміру, на яке приклейте клеєм «Момент» дві деревинки. Вони слугуватимуть опорою для матриці. Покладіть її на них зверху і зафіксуйте скотчем або ізоляційною стрічкою.
3
Зробіть систему охолодження для матриці. Для цього можете з одного боку закріпити вентилятор на вдув повітря, а з іншого - на видув. Також можна встановити просто два вентилятора на вдув з повітрозабірниками. У будь-якому випадку необхідно забезпечити, щоб матриця сильно не перегрівалася.
4
Дістаньте з графопроектора лампу і встановіть її в корпус від комп'ютера. Необхідно пам'ятати, що даний пристрій дуже сильно гріється, тому потребує якісної системі охолодження. Встановіть два кулера на видув і кулер, який займатиметься взброси повітря. Останній можна встановити на невеликий двигун, який забезпечуватиме необхідну потужність.
5
Встановіть плати монітора. Закріпіть їх так, щоб по мінімуму стикалися з корпусом, в якому встановлена лампа проектора. В іншому випадку вони будуть сильно перегріватися і швидко вийдуть з ладу.
6
Зберіть разом усі складові частини. Підключіть живлення. Перед включенням рекомендується продзвонити сполуки тестером, щоб переконатися в правильності схеми. Якщо все нормально, то можете включати саморобний проектор і насолоджуватися переглядом улюблених фільмів.