Як зробити з телефону сигналізацію. Як зібрати сигналізацію з телефоном.

В даний час захистити автомобіль від злому можна найрізноманітнішими способами: блокування дверей або управління, звукова сигналізація та інше. Якщо ви володієте певними технічними знаннями і непотрібним мобільним телефоном, то можете самостійно сконструювати сигналізацію, яка буде надсилати вам виклик в разі злому.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон з SIM-картою;
  • - монтажні проводи;
  • - кнопки-контакти.
Інструкція
1
Візьміть непотрібний, але робочий мобільний телефон. Якщо у вас такого немає, то можете купити будь-яку дешеву модель. Достатньо, щоб пристрій вміло дзвонити на певний номер і мало автомобільну зарядку. Купіть для нього SIM-карту. Дуже зручно, якщо є функція безкоштовної розмови з одним або кількома номерами. Це дозволить вам заощадити на викликах. Запишіть в телефонну книгу свій номер телефону і встановіть його на швидкий набір на будь-яку клавішу, запам'ятавши її номер. Перевірте, що виклик йде при її зажатии.
2
Розберіть телефон, який буде використовуватися для сигналізації. Відклейте від плати контактну плівку і припаяйте до контактів відповідної кнопки, на яку збережений виклик вашого номера телефону, два дроти. Необхідно бути дуже акуратним, щоб не пошкодити паяльником плату пристрою. Вимкніть динамік і вібратор, так як вони вам не знадобляться.
3
Зберіть телефон назад. Виберіть місце, де ви його розташуєте. Бажано, щоб воно було всередині салону, інакше грабіжник зможе відключити вашу сигналізацію перед тим, як зламувати двері.
4
Встановіть контактну кнопку на двері або багажник так, щоб при відкритті вона віджималася. Можете при бажанні встановити кілька кнопок, які з'єднайте паралельно за допомогою дротів.
5
З'єднайте провід від телефону до проводів контактної кнопки. Після це підключіть автомобільну зарядку до мобільного телефону, щоб пристрій функціонував безперебійно. Щоб поліпшити якість сигналу, встановіть виносну антену.
6
Повірте працездатність сигналізації. Для цього відкрийте двері автомобіля. Після цього кнопка віджимається, а контакт замикається. В результаті телефон здійснює виклик на ваш номер. При цьому збережіть його у себе під іменем «Угон машини».