Як зібрати супутникову тарілку.

Система супутникового ТБ являє собою комплекс обладнання, призначений для прийому телепрограм, мовлення яких проводиться за допомогою спеціальних супутників зв'язку, що знаходяться над екватором. Найпростіша система складається з таких елементів, як антена, конвертор і ресивер.
Вам знадобиться
  • - антена;
  • - конвертори;
  • - дроти;
  • - мультифіди.
Інструкція
1
Скористайтеся інструкцією, щоб виконати збірку супутникової антени і подальшу її настройку. Поставтеся до процесу складання гранично відповідально. Врахуйте, що велику антену можна легко подряпати. При складанні обов'язково уважно перевіряйте всі кріплення, якщо є така можливість, краще виконати заміну звичайних гайок на оцинковані.
2
Встановіть стінне кріплення на вертикальній поверхні строго на 90 градусів. . Закріпіть його на всі точки, які передбачені, за допомогою анкерних болтів або дюбелів. Вони повинні бути забиті в просвердлені отвори, а потім закручені намертво. Потім скрутіть гайки, встановіть стеновое і закрутіть гайки. Далі необхідно прикріпити конвертори для прийому супутників, щоб остаточно встановити антену.
3
Встановіть на дугу антени центральний конвертор, а також мультифіди для закріплення двох бічних конверторів. Спочатку встановіть мультифід для Hot Bird. Його розташуйте ліворуч, на дугу антени надіньте металеву планку, стягніть її болт-гайкою. На інший кінець планки встановіть кільцеподібний кріплення, в нього вставте металеву трубку з тримачем.
4
Встановіть конвертор на мультифід, поверніть його на 100 градусів проти годинникової стрілки. Встановіть другий мультифід аналогічно, праворуч від антени і поверніть конвертор на 15 градусів проти годинникової стрілки. По центру дуги закріпіть третій конвертор.
5
Всі кріплення остаточно затягніть. Підключіть до конверторів дроти, надіньте на них кожухи. Зачистіть протилежні кінці проводів і накрутіть роз'єми. Супутникова антена зібрана.