Як зробити кольорове лого.

Логотип - обличчя фірми чи торгової марки, яке робить її впізнаваною в натовпі інших і створює унікальний і неповторний бренд. Логотип можна зробити оригінальніше, якщо додати ряд візуальних ефектів. Щоб виготовити приклад світиться логотипу, не обов'язково робити дорогий замовлення в рекламній компанії - ви можете зробити такий логотип самостійно, тим більше, що технологія його виготовлення дуже проста.
Інструкція
1
Для логотипу виберіть невелике зображення, що має досить рівні і плавні краї без дрібних елементів, що виходять за межі малюнка.
2
Роздрукуйте картинку в декількох примірниках на кольоровому лазерному принтері вдома або в поліграфії, використовуючи спеціальну матову плівку для лазерного друку.
3
Виріжте зображення з плівки і помістіть його між двох тонких листочків оргскла, склеївши їх силіконовим герметиком. Акуратно випиляєте контур малюнка з отриманої пластини.
4
Ви можете перенести на лист оргскла зображення і зворотним способом - прогріваючи праскою через аркуш паперу надруковану картинку, особою лежачу на оргсклі. Пропрасуйте кілька малюнків поспіль на одному і тому ж місці - це дасть більш яскраві кольори. Потім побризкати рисунок акриловим лаком. Так само, як і в першому способі, випиляєте малюнок по контуру.
5
Щоб зробити логотип світиться, візьміть яскраві білі світлодіоди в кількості трьох-чотирьох штук. Змонтуйте їх в заздалегідь підготовлений корпус - наприклад, в бляшану баночку, на маленьку мікросхему. На готовий корпус з встановленими діодами поставте рассеиватель з оргскла. Виведіть ізольований провід назовні.
6
Тепер випиляєте контур логотипа на корпусі, знежирте поверхні для роботи і помістіть туди ваш логотип. Залийте його прозорою епоксидною смолою, проколюючи бульбашки. Зашліфуйте епоксидну поверхню після затвердіння дрібної шкуркою. Після цього можете включати провід в мережу і дивитися на красивий світиться логотип.