Як подмотать спідометр на ВАЗі. Як подмотать електронний спідометр ваз 21214.

Деяким водіям необхідно штучно збільшити показники спідометра. Це може знадобитися при його несправності. Але в самому крайньому випадку ви можете подмотать спідометр самостійно. А після при першій можливості зверніться на станцію техобслуговування для усунення несправності.
Вам знадобиться
  • - дриль або шуруповерт;
  • - набір ключів;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Відкрутіть гайку, яка з'єднує привід на коробці перемикання передач з тросом спідометра. Потім цей трос спідометра вам необхідно від'єднати і потягнути. Скористайтеся пассатижами і акуратно відверніть гайку, якщо виявите, що вона туго закручена.
2
Після цього підключіть електричну дриль, на якій повинен бути ресивер і гумовий наконечник, до троса спідометра. Для того, щоб виконати приєднання, перший кінець вашого перехідника підключіть до патрона дриля, а другий кінець надіньте на наконечник троса.
3
Підключіть після цього дриль в мережу і виберіть той напрямок обертання, яке потрібно для підмотування. Якщо користуєтеся акумуляторним шуруповертом, а не дрилем, вам також потрібно вибрати правильний напрямок обертання і включити шуруповерт.
4
Слідкуйте за показниками лічильника кілометражу, коли дриль буде обертатися. Коли перед вами з'являться потрібні для вас свідчення, від'єднайте дриль або шуруповерт від троса спідометра, після чого потрібно зняти перехідник і вставити закінчення троса в коробку з редуктором, що відповідає за швидкість. Затягніть гайку, що сполучає коробку перемикання передач з тросом.
5
Використовуйте цей спосіб, якщо ваш ВАЗ оснащений електронним спідометром. Зніміть в цьому випадку блок з панелі приладів, а потім відключіть спідометр від панелі. Після цього від'єднайте скобу, яка призначена для фіксації і кріплення електричного дроту вашого спідометра. Виконуючи ці дії, дістати моторчик не складе великої праці.
6
Візьміть плоску викрутку і проверніть їй шестерінки на лічильнику спідометра туди, де показання кілометражу збільшуватимуться. Як тільки лічильник досягне потрібних показників, зупиніться і поверніть його на місце, закріпивши скобою. З'єднайте панель блоку приладів з корпусом спідометра, після чого закріпіть їх.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що використовуючи неякісні прилади для підмотування електричного спідометра, ви можете пошкодити дороге обладнання. Тому виконуйте дану роботу з особливою ретельністю.