Як записати відео на веб камеру. Як користуватися вп камерою.

Володіючи досить скромною роздільною здатністю і невеликим показником максимальної частоти кадрів, веб-камери звичайно застосовуються за своїм прямим призначенням - для отримання відео, тут же трансльованого через інтернет. Однак, використовуючи програми захоплення, можна і записати відео на веб камеру, отримавши ролик, придатний для подальшої обробки.
Вам знадобиться
  • - веб-камера, підключена до комп'ютера;
  • - встановлений драйвер веб-камери;
  • - безкоштовна програма VirtualDub, доступна для завантаження на сайті virtualdub.org.
Інструкція
1
Перейдіть в режим запису відео з пристроїв в VirtualDub. У головному меню клікніть пункт File а потім "Capture AVI ...". Вміст вікна і склад меню програми зміниться.
2
Вкажіть файл, в який зберігатиметься записуване відео. Виберіть у меню пункти File і "Set capture file ..." або натисніть F2. У діалозі Set Capture File перейдіть в потрібну директорію. Введіть бажане ім'я файлу у відповідне текстове поле і натисніть кнопку «Зберегти».
3
Виберіть пристрій, з якого буде проводитися запис. Розгорніть розділ головного меню Device. Клацніть по пункту, відповідному веб-камері.
4
Активуйте режим перегляду зображення з веб-камери. Виберіть у меню пункти Video і Preview або натисніть клавішу P. Зображення буде виведено у вікні VirtualDub.
5
Встановіть параметри потоку відео, захоплюваного з веб-камери, якщо це необхідно. Відкрийте діалог Set custom video format, натиснувши комбінацію клавіш Shift + F або вибравши в меню пункти Video і "Set custom format ...". За допомогою списків, розташованих в групі елементів управління Frame size, виберіть бажаний розмір кадру. У списку Data format вкажіть колірної формат зображення. Натисніть кнопку OK.
6
Оберіть кодировщик відео. Натисніть клавішу C або клікніть по пунктах меню Video і "Compression ...". У списку відобразився діалогу виділіть пункт, відповідний предпочитаемому кодеку. При необхідності зробіть його налаштування, натиснувши кнопку Configure. Натисніть кнопку OK.
7
Якщо веб-камера підтримує запис звуку, і її необхідно здійснювати, встановіть прапорець на пункті Enable audio capture розділу меню Audio. Потім натисніть клавішу A або виберіть пункт "Compression ..." того ж розділу меню. У діалозі Select audio compression вкажіть бажаний кодек і формат стиснення звуку.
8
Запишіть відео з веб-камери. Натисніть клавішу F5, F6 або виберіть пункт Capture video меню Capture. Почнеться процес запису. Проведіть необхідні дії для отримання необхідного відеосюжету. Зупиніть запис тим же чином, яким вона була розпочата. Відео буде поміщено в файл, вибраний на другому кроці.