Як зробити лебедя з паперу. Як зробити з Бєлай паперу лебедя.

Як правило, під паперовими фігурками найчастіше маються на увазі орігамі. Однак способів роботи з папером - безліч. Лебедя можна зробити і методом пластики, і з пап'є-маше. Це може бути ялинкова іграшка або декоративна саморобка для прикраси тумбочки або книжкової полиці.
Вам знадобиться
  • - серветки;
  • - біла газетний папір;
  • - біла цигарковий папір;
  • - трохи чорної і червоної папери;
  • - дріт;
  • - водоемульсійна фарба;
  • - гуаш:
  • - пластилін;
  • - клей ПВА.
Інструкція
1
Зліпити з пластиліну яєчко за розміром тулуба майбутньої статуетки. Краще взяти одноколірний скульптурний пластилін, він більш твердий і краще тримає форму. Порвіть серветку на шматочки і наліпити їх на пластилін так, щоб між ними не було проміжків. Все шматочки краще клеїти внахлест. Порвіть точно так же на шматочки звичайну писальний папір. Кожен шматочок повністю умочуйте в клей і наклеюйте на заготовку. Зробіть декілька шарів і покладіть тулуб сушитися. Потім розріжте «яєчко» на дві половинки. Дістаньте пластилін, а тулуб знову склейте. Точно таким же чином можна зробити і голову.
2
Болванку для шиї зробіть з дроту. Відріжте шматок сантиметрів на п'ять довше, ніж буде шия. Виріжте з паперу прямокутник, довжина якого трохи більше шиї, але менше дроту. Ширина повинна бути такою, щоб можна було намотати лист на болванку в 3-4 шари. Обмотайте дріт, залишивши з одного краю «зайвий» відрізок. Дайте заготівлі просохнути і витягніть болванку.
3
Зберіть фігурку. Шилом або свердлом виконайте отвори в тулуб і в голові і вклейте шию, попередньо злегка розплющивши обидва кінці. Гарненько висушіть вашого лебедя.
4
Покривати його чи ні водоемульсійною фарбою - залежить від того, наскільки акуратно вийшов у вас останній шар. Якщо місця стиків майже непомітні, грунтувати і фарбувати не обов'язково. Виріжте з білого паперу 2 овалу для крил. Вони теж за формою схожі на яєчко, тобто один кінець у них трохи гостріше іншого. Вістря буде направлено назад. Визначте, де буде низу крила і зробіть хвилястий контур. Можна навіть підрізати крильце ножицями "зигзаг". Верхній зріз крила намажте клеєм на 0,3-0,5 см і приклейте до тулуба. Приєднаєте друге крило. Трохи відігніть нижні частини крил.
5
Оформіть голову. Виріжте з чорного паперу 2 маленьких кружечка і зробіть очі. Для дзьоба виріжте 2 невеликих однакових рівнобедрених трикутника. Складіть їх разом, поєднавши всі зрізи. Кут між рівними сторонами ображати, а на протилежній стороні відігніть на лицьову сторону маленькі припуски. Склейте трикутники, намазав клеєм і припуски. Акуратно приклейте дзьоб до голови. Якщо вам не дуже сподобалося місце склейки, заклейте його шматочками білого паперу.
Корисна порада
Крила такого лебедя можна зробити і з цигаркового паперу. Можна зробити паперового лебедя і по-іншому. Знайдіть відповідну картинку, зробіть її контурної та роздрукуйте. Складіть навпіл шматок ватману і обведіть викрійку тонким олівцем Внизу залиште припуск 1-2 см. Виріжте заготовки, склейте їх разом, відігнувши нижній припуск так, щоб вийшла підставка. Прикрасьте лебедя на свій смак.
Орігамі в перекладі з японської означає «складена папір». Геніальність цього мистецтва в тому, що без допомоги ножиць і клею можна скласти найрізноманітніші фігурки, від дуже простих до складних моделей з трикутних модулів.
Інструкція
1
Для виготовлення паперового лебедя знадобиться квадратний аркуш паперу. Розмір залежить від вашого бажання, але першу саморобку найкраще робити більшими.
2
Позначте середню лінію. Для цього складіть аркуш по діагоналі. Згин ретельно пропрасуйте руками. Потім лист розгорніть.
3
Бічні сторони квадрата загніть під кутом до позначеної центральної лінії, поєднавши їх боку. Потім загніть у напрямку до середини крайні боку, відступивши приблизно 1,5 см від краю.
4
Покладіть конструкцію вершиною кута до себе. Сформуйте шию лебедя. Розправте деталь і відігніть половину, яка спрямована до вас вгору. Складіть конструкцію навпіл по раніше зігнутою лінії.
5
Зробіть голову і дзьоб лебедя. Для цього загніть гострий кут на шиї вниз, відступивши 2-3 см, розправте складки з боків тулуба, що імітують крила лебедя.
6
Скласти паперового лебедя з трикутних моделей також не дуже складно, але ця робота вимагає посидючості, оскільки потрібно зробити близько 500 заготовок для виготовлення саморобки.
7
Лист паперу розміром А4 зігніть навпіл по довгій стороні. Потім деталь потрібно зігнути ще раз навпіл, позначивши середню лінію заготовки. Деталь разогните.
8
Загніть бічні сторони під кутом до позначеної центральної лінії, поєднавши їх боку. Переверніть деталь згином від себе.
9
Прямокутники, які вийшли під трикутником відігніть вгору. «Вушка» по обидва боки деталі загніть по ребрах трикутника. Потім трикутники складіть навпіл по середній лінії.
10
Складіть 2 модуля разом, поєднавши бічні сторони. Вставте їх у «кишеньки» третього трикутного модуля. Потім прикладіть ще один модуль і аналогічним чином вставте ребра в «кишеньки» третього. Таким чином зберіть кільце, в якому повинно вийти 2 ряди з 30 модулів.
11
Потім таким же чином складіть конструкцію з п'яти рядів модулів, які слід надягати один на одного в шаховому порядку, що дозволить додати міцність конструкції.
12
Вийшло замкнуте кільце виверніть навиворіт і зберіть 6-й ряд, як описано вище. Далі викладіть з модулів крила лебедя з боків. Надайте їм форму, трохи відігнувши в сторони.
13
Зберіть хвіст. Для нього знадобиться 5 рядів з трикутних модулів, причому в кожному наступному ряду їх кількість слід зменшити на один.
14
Сформуйте шию лебедя. Для цього зберіть конструкцію, вставляючи куточки модуля в «кишеньки» наступного і так далі до бажаної довжини. Вставте шию в модуль на тулуб між крилами лебедя. Надайте конструкції шиї вигнуту форму.