Як зробити дзьоб ворони.

Щоб зробити костюм ворони, потрібно небагато: спідниця і светрик чорного кольору, чорна ж тонка шапочка, в'язана або зшита. Але потрібен ще й дзьоб, який кріпиться до шапочці. Його можна зробити з картону або параплена і обшити чорною тканиною. За тим же принципом робиться дзьоб і ворони-ляльки.
Вам знадобиться
  • - параплена;
  • - голка;
  • - чорні бавовняні нитки;
  • - чорна тонка тканина;
  • - міліметрівка;
  • - лінійка;
  • - олівець;
  • - чорна шапочка;
  • - білизняна гумка.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку. Для цього найкраще взяти міліметрівку або подвійний листок у клітинку. Накресліть лінію довжиною 8-10 см і розділіть її навпіл. До середини проведіть перпендикуляр на відстань 15-20 см і поставте крапку. З'єднайте її з кінцями початкового відрізка. У вас вийшов трикутник. Розміри його залежать від розмірів шапочки. Виріжте викрійку.
2
Обведіть трикутник на шматок параплена і викроїте. Робити це краще гострим ножем з трапецієподібним лезом, але можна використовувати і гострі ножиці. Зробіть 2 трикутника з чорної тканини. Тканина переважніше натуральна, оскільки її розчиняє клей «Момент». Синтетичну попередньо випробуйте, змастивши клеєм клаптик. Один трикутник ви роіте точно по контуру, другий - з припусками на товщину параплена і склейку.
3
Парапленовой основі необхідно надати форму. Для цього прошийте трикутник товстої бавовняної ниткою по всьому периметру швом «вперед голку» і трохи присборить. Змастіть клеєм виворітну сторону більшого трикутника. Приклейте її до увігнутої частина основи. Припуски загніть на верхню опуклу частину і пригладьте. Дайте заготівлі висохнути. Верхній трикутник обмітайте або обробіть оверлоком по периметру. Прошийте його по контуру швом «вперед голку» і приміряйте до основи. Присборить так, щоб форма його збіглася з формою параплена. Змастіть виворітну сторону клеєм і притисніть до основи. Поки дзьоб не висох, можна акуратно надрізати нитка намітки в декількох місцях і висмикнути. Але якщо наметочним шов акуратний і рівний, то можна цього і не робити.
4
Висушіть дзьоб. Пришийте його до шапочці так, щоб він при надяганні зберігав горизонтальне положення. Для цього пришивайте його швом «через край» з лицьового боку шапочки дуже дрібними стібками. Стежки добре затягуйте, але так, щоб не порвався параплена.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=m-GUqRkp8k4
Корисна порада
Дзьоб можна зробити і з тонкою поролоновою прокладкою. Щоб вона тримала форму, зробіть контур з жорсткої дроту. Краю можна спаяти або вклеїти в трубочку - наприклад, від стрижня кулькової ручки. Трикутник з поролону повинен бути трохи більше, ніж потрібний дзьоб. Тканиною краще в цьому випадку не обклеювати, а обшивати. Можна пофарбувати в чорний колір сам поролон, тоді тканина не знадобиться взагалі. Щоб надати форму воронячого дзьоба з картону, зробіть по центру виточку. Можна зшити дзьоб ворони і з тканини без усякої прокладки. Викроїте 2 трикутника, по середній лінії зробіть довгу виточку. Застрочити її, потім сумістите деталі лицьовими сторонами і зшийте по всіх швах. Дзьоб жорстко накрахмальте.