Як відростити щетину. Що потрібно зробити щоб щетина росла швидше.

Швидкість росту щетини залежить від рівня чоловічих гормонів і генетичної спадковості. Щетина починає рости після статевого дозрівання. Коли молода людина починає голити волосся на обличчі, то їх зростання прискорюється. Вони стають більш жорсткі. Деякі чоловіки вважають, що щетина надає їм мужність і солідніший, дорослий вигляд. Тому всіма способами намагаються прискорити її зростання.
Інструкція
1
Для того щоб щетина виросла, перше, що потрібно зробити, це перестати голитися. Тоді вона обов'язково відросте. Швидкість росту залежить від генетичної спадковості. У кожного цей процес дуже індивідуальний.
2
Для прискореного росту щетини можна використовувати лосьйон моноксиду (рогаін, Регейн). Цей лосьйон прискорює ріст будь-якого волосся на тілі людини. Гормонів, кольору і запаху не містить. Але в складі препарату є спирт, тому може сушити шкіру.
3
Репейное і касторове масло також посилює ріст волосся. Потрібно наносити на щетину, тримати 2 години і ретельно змивати м'яким милом або гелем для вмивання.
4
Повноцінне харчування сприяє хорошому самопочуттю і обміну речовин, а значить і росту волосся. Обов'язково в раціоні має бути: м'ясо яловичини, куряче яйце, сир, молочні і кисломолочні продукти. Достатнє надходження в організм білка і кальцію, допоможе щетині рости швидко.
5
Приймайте комплекси вітамінів і мінералів. При надходженні в організм всіх необхідних речовин, ріст волосся збільшується.
6
Обполіскуйте особа відварами: ромашки, кропиви, лопуха, подорожника. Всі ці трави, зміцнюють волосся і сприяють їх швидкому зростанню.
7
Можете зробити маску з меду і молока, додавши вівсяних пластівців. Все змішати, нанести, через 20 хвилин ретельно змити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jwgEYT95QSI
Зверніть увагу
Тільки гормони. Жіночі. Але тут крім щетини ще інші відпадуть важливі ... ну ... не органи, звичайно.
Корисна порада
Про ненависної щетині. Через душевного і фізичного подразнення щоденне гоління протягом усього життя багато чоловіків в серцях готові обміняти на муки, які відчуває жінка при пологах. Така постановка питання вимагає від нас розповісти про премудрощі гоління. Краще звернутися за допомогою до дерматолога, щоб убити відразу двох зайців - зробити шкіру обличчя гладкою і відповідно позбутися "щоденних пологів" на обличчі.