Як встановити новий Internet Explorer.

Internet Explorer є вбудованим браузером операційної системи Windows. Але якщо ви встановили ОС давно, то могли помітити, що деякі інтернет-сторінки можуть не відкриватися. Або ж у відкритих сторінках не відображаються всі компоненти, і не відтворюється відео. Це говорить про те, що ваша версія браузера вже застаріла. Щоб знову насолодитися комфортним серфінгом інтернет-сторінок, переглядом TV в інтернеті, вам потрібно встановити новий Internet Explorer.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - інсталяційний файл браузера Internet Explorer.
Інструкція
1
Для початку у вас повинен бути інсталяційний файл браузера. Завантажити його можна на офіційному сайті компанії Microsoft або ж знайти на інших інтернет-ресурсах. При скачуванні потрібно враховувати розрядність вашої операційної системи. Версії для 32 і 64-розрядних ОС несумісні. Також враховуйте і версію системи.
2
Якщо скачаний файл знаходиться в архіві, вам необхідно розпакувати його. Перш ніж приступити до установки, закрийте усі вікна. Також якщо запущений поточний Internet Explorer, його теж необхідно закрити.
3
Сам дистрибутив браузера - це всього лише один файл. Двічі клацніть по цьому файлу лівою кнопкою мишки. У першому вікні ознайомтеся з ліцензійною угодою, після чого натисніть «Встановити». Розпочнеться процедура інсталяції браузера. Незважаючи на маленький розмір дистрибутива (в межах 20 мегабайт), час установки браузера може перевищувати десять хвилин.
4
Після завершення установки вам буде запропоновано перезавантажити комп'ютер. Можете зробити перезавантаження відразу ж або відмовитися і виконати її пізніше. Але врахуйте, що зміни набудуть чинності тільки після перезавантаження вашого ПК. Після цього ви зможете користуватися новим Internet Explorer.
5
Якщо навіть після установки нового Internet Explorer ви помітили, що проблеми як і раніше існують (не відчиняються картинки, що не відтворюється онлайн-відео та інші подібні проблеми), то це не означає, що браузер працює неправильно. Просто вам необхідно встановити додаткові компоненти, в першу чергу Macromedia Flash Player. Завантажувати потрібно варіант плеєра саме для браузера Internet Explorer. Також при скачуванні цієї програми враховуйте розрядність вашої операційної системи.
6
Крім того, бажано встановити плагін Windows Media Player. Зробивши це, ви зможете слухати радіо і дивитися TV прямо у вікні браузера.