Як відправити посилку до Іспанії. відправка посилкою сигарети в європу.

Посилку до Іспанії, як і до інших країн Євросоюзу, можна відправити практично з будь-якого поштового відділення країни. Проте існують значні обмеження як по її вазі, так і з пересилання деяких продуктів.
Інструкція
1
Посилка має бути надійно упакована. Пересилати предмети, які можуть травмувати працівників пошти або зіпсувати інші посилки, не можна. При відправленні посилки заповніть митну декларацію з описом всього її вмісту, пересилається в Іспанію.
2
Відправляти можна тільки посилки з заявленої спочатку цінністю і обмеженою вартістю. Не можна пересилати тендітні і громіздкі предмети. Заборонено пересилати грошові кошти та облігації, предмети мистецтва старше 100 років, мінерали і гірські породи, дорогі філателістичні предмети, оригінали документів, біологічні препарати та ін.
3
Як і у всі країни Євросоюзу, пересилати в Іспанію можна обмежена кількість сигарет і спиртного. Обмеження по вазі до 2 кг існують для живих морепродуктів, меду та інших бджолиних продуктів, а також різного харчування для дітей, кормів для тварин у спеціальній фабричної упаковке.Ограніченія до 1 кг існують для хлібобулочних виробів, шоколаду, різних макаронних виробів, концентратів.
4
В цілому існує обмеження на ввезення в країну продуктів чи товарів сукупним вагою більше 30 кг.Строго заборонено пересилати в Іспанію продукти, до складу яких входить м'ясо, у тому числі м'ясо птиці, ковбаси, м'ясні консерви; всі види молочних продуктів; корма для тварин, що містять м'ясо або молоко.
5
Стандартної посилкою вважається та, вага якої не перевищує тридцяти кілограм, а довжина її за всіма параметрами не більше 75 сантиметрів. Інші посилки відносяться до нестандартних, і при пересиланні з них буде стягуватися додаткова плата.
6
При виявленні посилки, що перевищує допустимі габарити або містить заборонені продукти, вона буде конфіскована і знищена, а при повторному порушенні можливі штрафні санкції.