Як створити реєстр.

Якщо ви активно використовуєте настройку реєстру вашої операційної системи, вам буде корисно знати, що необхідно зрідка проводити резервне копіювання даних. Буває, що при відключенні електроживлення ваша операційна система може дати збій. Якби у вас були резервні копії системних налаштувань, ваша проблема мала рішення вже через кілька хвилин.
Вам знадобиться
  • Редактор реєстру Regedit
Інструкція
1
Для створення резервної копії реєстру необхідно виконати наступні дії: - увійдіть у систему на правах адміністратора. Якщо ви будете перебувати під іншим користувачем, відбудеться копіювання не всіх налаштувань системи, а тільки тих, які пов'язані з вашим профілем.- експортуйте старі налаштування на жорсткий диск або зробіть створення резервної копії конкретного розділу або підрозділу. Пам'ятайте, що резервну копію необхідно зберегти в певній папці жорсткого диска або на будь-якому знімному носії. Після цього резервну копію можна імпортувати, щоб повністю скасувати всі внесені зміни.
2
Приступаючи до створення резервної копії, необхідно запустити редактор реєстру: натисніть меню «Пуск» - пункт «Виконати» - введіть regedit. Після натискання на кнопку «ОК» перед вами з'явиться вікно редактора реєстру.
3
Виберіть розділ реєстру, копію якого ви хочете создать.Нажміте меню «Файл» - «Експорт».
4
Виберіть папку, в якій ви збираєтеся зберегти резервну копію. Введіть назву вашої резервної копії - «Зберегти».
Корисна порада
Чим більше розділів і підрозділів включатиме ваша копія, тим більше буде загальна вага файлів. Перед тим, як внести зміни до реєстру операційної системи рекомендується створити контрольну точку відновлення. Для цього скористайтеся сервісом «Відновлення системи».
Строго кажучи, створити копію системного реєстру Windows можна лише теоретично, а на практиці цього не роблять. Причина в тому, що реєстр - це не файл і не кілька файлів, це якась віртуальна структура, яка створюється системою при завантаженні ОС на основі набору змінних та їх значень, одержуваних з різних джерел. Однак в Windows передбачений механізм, який дозволяє зберегти, а потім відновити всі налаштування, складові системний реєстр, або обрану їх частину.
Інструкція
1
Відкрийте редактор реєстру Windows. Це можна зробити, клацнувши правою кнопкою миші ярлик «Мій комп'ютер» на робочому столі і вибравши у випадаючому контекстному меню пункт «Редактор реєстру». Якщо відображення цієї іконки відключено в налаштуваннях системи, то точно таке ж контекстне меню можна побачити, клацнувши пункт «Комп'ютер» в головному меню на кнопці «Пуск». Крім того, редактор реєстру можна відкрити через стандартний діалог запуску програм, який викликається натисканням клавіш WIN + R або вибором пункту «Виконати» в головному меню. В поле вводу діалогу треба набрати команду regedit і клацнути кнопку «OK».
2
Розкрийте в меню редактора розділ «Файл» і виберіть пункт «Експорт» - таким способом ви відкриєте вікно збереження файлу.
3
Наберіть назву для файлу з поточними установками системного реєстру в поле «Ім'я файлу». Найкраще в назві вказувати дату і час створення копії - так простіше буде розбиратися з резервними копіями, якщо в них виникне необхідність.
4
За замовчуванням файл буде збережений в папку «Мої документи», яка знаходиться на тому ж диску, на якому розміщена і операційна система. Якщо ви хочете вибрати більш безпечне місце, зробіть це в випадаючому списку «Папка», вміщеному в самому верху цього вікна.
5
Виберіть один з двох пунктів у секції «Діапазон експорту», вміщеній в лівий нижній кут діалогового вікна. Поставивши відмітку навпроти пункту «Обрана гілка» ви зможете вказати потрібний розділ реєстру. Якщо мітка буде виставлена навпроти пункту «Весь реєстр», то установки будуть збережені в повному обсязі, без виключень.
6
Натисніть кнопку «Зберегти». Програма створить резервну копію налаштувань системного реєстру і збереже її в файл із заданим ім'ям і на власній території.