Навіщо потрібно вінчання в церкві.

Вінчання - це священне таїнство, для того щоб повінчатися потрібно бути щирим з собою і зі своїм партнером. Не можна вінчатися в догоду сімейним традиціям, або тому що це стало модним. Вінчання оголює душі двох люблячих людей перед обличчям Бога, тому молодих людей повинна підвести до нього любов.

Вінчатися необхідно для того, щоб благословити свій шлюб. Повінчавши, подружжя отримують благодать Божу, це допоможе їм будувати свій союз в однодумності і любові, бути єдиними душею і тілом, і виховувати дітей у християнській моралі.

Вінчання не дає яких-небудь благ родині, воно не є гарантом сімейного щастя та позбавлення від життєвих труднощів. Вінчаються повинні разом пройти через всі випробування, які зустрічатимуться на їх життєвому шляху і самі вирішувати свої труднощі. Віра допомагатиме їм у цій справі. Вінчання потрібно ще для того, щоб у двох люблячих людей завжди була надія один на одного і на Бога, була впевненість в міцності відносин. Щоб любовна човен не розбивалася об побут необхідно велику мужність і велике кохання. Вінчання - це своєрідний атестат зрілості почуттів, зважившись вінчатися, ви повинні розуміти, що відповідаєте за цілісність свого човна перед Богом. Про те, що сім'я створюється для вічності, молодим нагадуватимуть кільця - символ нескінченності. Їх надягають при заручинах пари. Вінці, які надягають на голови подружжю, уособлюють їх царське гідність, адже їм слід будувати власне царство, за власними законами, і ніхто не в силах перешкодити їм у цьому. Перед вінчанням потрібно висповідатися та причаститися на літургії. Це робиться для того, щоб перед вступом у нове життя очиститися від гріхів, внутрішньо оновитися. Протягом трьох днів до таїнства бажано постити, думати про духовне, прислухатися до своєї душі. Вінчаючись чоловік і жінка повинні розуміти, що вони одружуються один раз і на все життя. Християнство, звичайно, допускає розлучення, ставлячись до сім'ї як до живого організму, який може в будь-який момент померти. Але якщо ви вирішили скріпити свій шлюб церковними узами, підійдіть до цього з усією відповідальністю.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=o3RDy5Xhkak