Як вимкнути комп'ютер за розкладом.

Вимкнення комп'ютера за розкладом - досить зручна функція в операційній системі Windows. Користувачеві не треба турбуватися про те, що домашній комп'ютер пропрацює всю ніч, а робітник - залишиться включеним на вихідні або святкові дні.
Інструкція
1
При налаштуванні автоматичного вимкнення комп'ютера можна встановити час відключення і періодичність спрацьовування даної функції, але існує одна умова: на вашому комп'ютері повинна бути створена хоча б один обліковий запис, захищена паролем. Якщо ви єдиний користувач свого домашнього ПК, доведеться змиритися з тим, що в систему вам доведеться входити з паролем.
2
Щоб створити обліковий запис і пароль, відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск» і виберіть категорію «Облікові записи користувачів». Клікніть по однойменному значку і виберіть запис «Адміністратор комп'ютера». У вікні, виберіть завдання «Створення пароля». Введіть у перше поле пароль, який зможете запам'ятати, у другому полі підтвердьте його. Поле про підказці заповнювати не обов'язково. Натисніть на кнопку «Створити пароль».
3
Відкрийте компонент «Призначені завдання». Зробити це можна кількома способами. Перейдіть на «Панелі управління» в категорію «Продуктивність і обслуговування» і клікніть по відповідному значку. Або ж в меню «Пуск» розгорніть всі програми, виберіть папку «Стандартні», підпапку «Службові» і клікніть в підміню по значку «Призначені завдання». Відкриється нове вікно.
4
Оберіть значок «Додати завдання», щоб викликати «Майстра планування завдань». У пропонованому «Майстром» списку програм потрібного вам додатки не буде, тому вкажіть шлях до нього самостійно. Натисніть на кнопку «Обзор», виберіть папку Windows, підпапку system32 і знайдіть файл shutdown.exe. На наступному рівні дайте ім'я свого завдання, наприклад, «Вимкнення комп'ютера за розкладом». Вкажіть, як часто комп'ютер повинен виконувати це завдання, встановивши маркер в потрібному полі (щодня, щотижня, одноразово і так далі).
5
Вкажіть час, в який комп'ютер повинен буде відключатися, і визначте, з якою періодичністю він буде це робити (постійно, тільки по робочих днях або в той день, який ви вкажете). В полі «Дата початку» встановіть число, місяць і рік за допомогою випадаючого календаря або залиште поточну дату, встановлену «Майстром» за замовчуванням. Далі введіть свій системний пароль і підтвердіть його. Перш ніж завершити призначення завдання, встановіть маркер в поле «Встановити додаткові параметри». Натисніть кнопку «Готово».
6
У вікні відкрийте вкладку «Завдання» та допишіть в полі «Виконати» без дужок, лапок або запитах [пробіл], [-], [s]. Приклад запису: C:/WINDOWS/system32/shutdown.exe -s. Натисніть на кнопку «Застосувати», введіть і підтвердіть свої дії системним паролем, натисніть на кнопку ОК, щоб закрити вікно. Нове завдання буде додано, і ваш комп'ютер буде вимикатися за розкладом.