Як налаштувати синхронізацію в Windows.

Якщо на вашому смартфоні, телефоні або КПК збережено важливі дані (контакти, календар, дати), то краще для перестраховки мати копію цієї інформації. Адже завжди залишається ризик її втрати. Один з найбільш зручних способів - настройка синхронізації в операційній системі Windows. Тоді в разі поломки або втрати мобільного пристрою ці дані можна легко відновити.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - мобільний пристрій (смартфон, телефон, КПК);
  • - додаток Windows Mobile Device Center.
Інструкція
1
Налаштовувати синхронізацію потрібно залежно від того, яка операційна система встановлена на вашому мобільному пристрої. На сьогодні одна з найпоширеніших ОС для мобільних пристроїв - це Windows Mobile. На її прикладі і буде розглянуто процес синхронізації пристрою з комп'ютером під керуванням Windows.
2
Для роботи вам буде потрібно додаток Windows Mobile Device Center. Знайти його можна на офіційному сайті компанії Microsoft, є безкоштовним. Скачувати потрібно саме для вашої версії ОС. Також в деяких випадках цей додаток може входити в дистрибутив операційної системи. Встановіть його на свій комп'ютер.
3
Після установки натисніть «Пуск». Далі виберіть "Всі програми". У списку програм виберіть «Центр пристроїв Windows Mobile», після чого підключіть ваш пристрій до комп'ютера. У вікні програми ви побачите повідомлення «Статус - підключено».
4
Після цього в меню програми виберіть «Параметри мобільного доступу», потім - «Налаштування пристрою». З'явиться вікно, в якому можна відзначити пункти синхронізації. Просто встановіть прапорець навпроти тих даних, які вам потрібно синхронізувати, і натисніть «Далі».
5
У наступному вікні введіть ім'я пристрою, під яким будуть збережені дані, наприклад «Мій смартфон» або ін. Перейдіть далі. Після цього почнеться синхронізація. По її завершенні з'явиться звіт. Всі дані ви можете побачити, запустивши на своєму комп'ютері додаток Office Outlook, яке входить в пакет Microsoft Office.
6
В будь-який момент в меню програми ви можете змінити настройки синхронізації, наприклад, вибрати інші об'єкти синхронізації. Або ж включити автоматичну синхронізацію, яка буде виконуватися у фоновому режимі кожен раз, коли ви підключите мобільний пристрій до вашого комп'ютера.