Як зберігати гроші в золоті.

Інвестиції в золото вважаються самими стабільними і прибутковими. Великі банки скуповують золото в злитках, а пересічні громадяни набувають прикраси та монети з цього дорогоцінного металу.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили інвестувати гроші в золото, то можете відкрити практично в будь-якому банку металевий рахунок. Сам шляхетний метал вам на руки не видадуть, але після укладення угоди ви отримаєте свідоцтво про покупки певної кількості золота. З одного боку ви можете не боятися за збереження ваших заощаджень, адже навіть при крадіжці документів зловмисники не отримають доступ до ваших накопичень. Цьому сприяє складна процедура проведення фінансових операцій з даним видом вкладів. Але з іншого боку знеособлені металеві рахунки (ОМС) не підлягають обов'язковому страхуванню. А це означає, що в разі несподіваного банкрутства банку ви, швидше за все, не отримаєте своїх грошей назад.
2
Другий варіант капіталовкладень в золото - це покупка інвестиційних монет. Але даний вид зберігання капіталу відноситься до довгострокових інвестицій. Адже ціна, за якою банк купує монети, на порядок нижче ціни, за якою він продає їх населенню. Тому, якщо вам терміново знадобиться готівка гроші, і ви вирішите продати інвестиційні монети банку, то дана операція буде для вас збитковою.
3
У населення користуються популярністю інвестиції в ювелірні прикраси. Дійсно, при необхідності ви можете здати золотий ланцюжок або кільце в ломбард. При продажу прикрас ціна формується з вартості сировини, оплати за роботу (огранювання, плетіння) і відсотка прибутку магазину. Але більшість скупок приймає вироби за ціною брухту. А це значить, що при найвигідніших тарифах ви все одно продешевіть, адже вам оплатять тільки вартість сировини. Крім того, золоті прикраси при носінні часто губляться, та й випадки крадіжок непоодинокі. Тому ювелірні прикраси мають здебільшого естетичну, а не інвестиційну цінність.
4
Таким чином, якщо хочете зберігати гроші в золоті не в абстрактному сенсі, а насправді маючи цей дорогоцінний метал на руках, то придбайте золоті самородки. Ціни на золото ростуть з різними темпами в різні періоди. Купивши самородок, ви через деякий час зможете продати його як сировину за ціною брухту і обов'язково отримаєте прибуток. На жаль, поки не багато компаній продають самородки населенню, але попит породжує пропозицію, і вже зараз з'являються фірми, які надають подібні послуги.
Проблема збереження грошей є актуальною в усі часи, незалежно від того, високий чи ні рівень доходів їх власника. Але зберегти кошти буває часом дуже важко.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб не втратити свої кошти, потрібні уважність і хороша обізнаність у фінансовій сфері.
Інструкція
1
Найчастіше власники грошових коштів воліють зберігати їх вдома, оскільки в такому випадку гроші завжди під рукою, і власник сам відповідає за їх збереження. Однак імовірність, що одного разу до вашого "схованки" доберуться злодії, досить велика.
2
Другий традиційний спосіб зберігання - це вклад коштів в нерухомість. Цей спосіб приносить гарантований дохід, оскільки куплену квартиру, наприклад, можна здати в оренду. Також з плином часу вартість нерухомості може істотно увелічіться.Правда, при купівлі житла слід бути гранично обережним, так як велике значення має його розташування. Часто вартість квартири може значно знизитися в ціні через відсутність зручного паркування або низької якості комунікацій в будинку. Зверніть увагу і на район, де буде розташовуватися нерухомість. Тому перш, ніж зробити подібне вкладення, необхідно проконсультуватися з професіоналом в цій галузі.
3
Покласти гроші в банк - рішення досить мудре, тому як при такому розкладі заощадження хоча б не знеціняться (впевненість в цьому, звичайно, не стовідсоткова, але все ж частка досить висока). В даний час серйозним конкурентом банківських вкладень стали так звані ПІФи (пайові інвестиційні фонди). Вони бувають спеціалізовані, тобто ті, які вкладають кошти пайовиків в облігації, акції, нерухомість і так далі. Бувають, крім перерахованих, ще й змішані ПІФи.
4
В останні роки стала популярною банківська послуга з відкриття особливих, "металевих" рахунків. Простіше кажучи, той власник, який вкладе свої кошти на подібний рахунок, отримає еквівалентну відображення в грамах золота або срібла. Однак у цій послузі не передбачено процентних ставок, весь дохід вкладник отримає від різниці котирувань дорогоцінного металу на момент відкриття рахунку та його закриття.
Корисна порада
При вирішенні настільки складного завдання найголовніше - це не приймати необачних рішень. Якщо ви не впевнені в якомусь певному способі зберігання, то розподіліть кошти різними способами.