Як в'язати пінетки на хлопчиків. в'язати пінетки новонароджених.

У холодні дні ноги дитини повинні бути в теплі. Малюкам вдягають теплі носочки, а найменшим - пінетки. Для в'язання речей немовляті використовуйте м'яку пряжу. Не беріть пухнасті нитки, у продажу є спеціальна дитяча пряжа.
Вам знадобиться
  • - пряжа - 100 гр;
  • - спиці;
  • - гачок.
Інструкція
1
Перед початком роботи зніміть мірки з ноги дитини - довжину і ширину стопи, обсяг голяшкі. Приготуйте дві спиці, гачок, пряжу. Наберіть на спиці необхідну кількість петель. Зв'яжіть зразок 10х10 см з наявної пряжі і порахуйте кількість петель в одному сантиметрі.
2
Починайте в'язати манжету, її необов'язково виконувати гумкою 1 * 1, спробуйте поекспериментувати. В'яжіть цю частину пінетки хусткової в'язкою, перловим візерунком або чергуйте лицьову гладь з виворітного, наприклад, 6 рядів лицьовими, 4 ряди виворітними.
3
Перлинний візерунок в'яжеться так: перший ряд - * 1 п. Осіб., 1 п. Ізн. *, Чергуйте до кінця ряду, другий ряд - * 1 п. Ізн., 1 осіб. *, Повторюйте до кінця ряду. Під виворітного повинна вийти лицьова, а під лицьовою виворітна петля. В'яжіть манжети необхідної висоти, оптимальний варіант - це 5-7 см.
4
Зробіть отвори для шнурка. Зніміть кромочную петлю, потім в'яжіть * дві петлі лицьової разом, один накид * - повторюйте до кінця ряду. З виворітного боку виконайте виворітні петлі. Манжета готова, переходите до виконання носочка.
5
Розділіть в'язання на три частини. Якщо число набраних вами петель не ділиться рівно на три, додайте залишок до середньої частини. Далі нитку можете обірвати і починати в'язання відразу з середини, а можете залишити, провязать від початку ряду до середини і продовжити виконання носочка.
6
В'яжіть середні петлі будь-яким візерунком, можете вибрати різнокольоровий орнамент. Довжина носочка повинна відповідати довжині верхньої частини стопи дитини.
7
Нитку знову можна обірвати, а можна продовжити роботу, провязав петлі по краю середньої частини. Нові петлі з'єднайте з відкладеними на додаткових спицях і в'яжіть боковину пінетки. Чергуйте виворітні ряди з лицьовими або в'яжіть лицьовій гладдю - всього 6 рядів.
8
Потім переходьте до виконання підошви. В'язання знову розділіть, відкладіть середні петлі. Нитка знову можна обірвати, а можна пров'язати від початку ряду до середини і продовжити роботу.
9
Виконуйте цю деталь пінетки наступним чином: в кінці і на початку кожного ряду пров'язуйте разом по дві петлі. В кінці виворітного ряду - дві петлі виворітними, а в кінці лицьового - лицьової. Причому одну петлю беріть із тих, що були на додатковій спиці, а ще одну - з середньої частини.
10
Продовжуйте роботу, поки на бічних частинах не залишиться по шість петель з кожного боку. Пінетки виверніть, залишилися петлі пришийте до підошви, зшийте задній шов. Підготуйте шнурок - наберіть гачком ланцюжок повітряних петель або скрутіть нитку в декілька шарів. Купіть готову стрічку і всуньте в отвори, вив'язані на манжеті.
Корисна порада
Пінетки на хлопчика можна зв'язати нитками блакитного кольору, або вибрати підходящий орнамент.