Як зробити багаторівнева стеля. плінтуса на двоярусний стелю.

Розглянемо поетапно процес установки багаторівневої стелі з гіпсокартону з пристроєм металевого каркаса. Він має свої особливості порівняно з монтажем стандартного однорівневої стелі, які необхідно врахувати. В даному випадку пропонується найпростіший варіант кріплення.
Вам знадобиться
  • Дюбель-цвяхи, саморізи, дриль, перфоратор, шуруповерт, ніж для розрізання гіпсокартону, спеціальної рубанок для застругіванія торцевих крайок, саморізи 10 мм з плоскою головкою, дирокол, шпатель, шпаклівка, малярні бинти.
Інструкція
1
Найпростіше багаторівневий стелю можна зробити з гіпсокартона.Работа складатиметься з декількох етапов.Ізготовленіе самій верхній частині потолка.Для цього потрібно взяти профіль ПН 27 на 30 мм і закріпити його до стін по рівню за допомогою дюбель-цвяхів та перфоратора. Потім вставити в нього профіль ПС 60 на 30 мм і закріпити до стелі за допомогою прямого перфорованого підвісу з кроком в 40 см. Для цього знову знадобляться дюбель-цвяхи і перфоратор.
2
Виготовлення наступного уровня.После цього по готовому каркасу расчертить відповідно до розмірів нижчий рівень. По лініях прикрутити направляючі ПН Зі стійок ПС нарізати деталі необхідного розміру і, вставивши їх в направляючі, закріпити вертикально. Знизу на них одягається і кріпиться така ж напрямна Пн Відповідно до креслення до неї прикручується боком ще одна така ж. Щодо цієї третьої направляючої за рівнем на стіні повинна бути прикручена ще одна напрямна Пн Після чого, відповідно до необхідного розміром, нарізаються стійки ПС і з кроком 40 см вставляються в ці напрямні і за допомогою прямих підвісів кріпляться до верхнього стелі.
3
Осучаснення гіпсокартону потрібної форми.Еслі нижній рівень має округляє форму, то несучу направляючу потрібно зігнути згідно з кресленням для чого робляться надрізи по 5 см. Відповідним чином загинається і нижня напрямна. Аналогічним чином збирається каркас будь-якого наступного рівня за кресленням.
4
Обшивка гіпсокартоном.Далее готовий каркас обшивається гіпсокартоном. Гіпсокартон кріпиться до напрямних саморізами довжиною 25 мм. Якщо якась торцева поверхня за кресленням повинна бути вигнута, то гіпсокартон потрібно зігнути відповідним чином. Для цього використовується спеціальний валик-їжачок, за допомогою якого наносяться отвори на гіпсокартон. Після чого але змочується водою, витримується деякий час для придбання пластичності і загинається в потрібну форму. Шви проклеюються і шпатлюутся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8WvqvHlFeNc