Як не помилитися з заповненням резюме.

При пошуку нової роботи резюме - це перший ступінь до бажаної посади. І ось воно створене, розіслано не в одну організацію - залишається тільки чекати запрошень на співбесіду. Однак минає день, два .... Ніхто не поспішає з пропозиціями роботи. У чому ж справа? Можливо, при складанні резюме допущені помилки, які не дозволили рекрутеру зупинити свій вибір саме на ньому. Як скласти резюме і не допустити помилок?
Інструкція
1
Безцільне резюмеЕслі ви склали резюме, внесли до нього свої персональні дані, відомості про минулу роботу та ін. І відправляєте його без зміни на всі вакансії підряд, позитивного результату не буде. Для досягнення мети резюме повинні бути чітко орієнтовані на конкретну посаду. Найкраще вказати її в розділі «Мета» і «Кваліфікація». Приберіть всю зайву інформацію, що не перераховуйте дрібні, невідь важливі для бажаної посади роботи (при великому трудовому стажі). Не захоплюйтеся описом своїх хобі та захоплень, вказуйте тільки ті, які можуть виявитися корисними в новій должності.Еслі в одну організацію ви відправляєте резюме на декілька посад, зробіть їх відмінними один від одного, відправте зі своїх різних адрес електронної пошти. Це необхідно для того, щоб у потенційного роботодавця не склалося враження, що ви самі не знаєте, чого хочете.
2
Безграмотне, неохайне резюмеПеред відправкою резюме ретельно його перевірте - граматичні помилки, друкарські помилки, слова-паразити приберіть. Бажано розташувати його (хоча б головну інформацію) на одному аркуші. Текст повинен бути набраний в одному стилі: рекомендується шрифт Times New Roman розміром не нижче 12, полуторний міжрядковий інтервал. Заголовок, ПІБ, важливі на ваш погляд відомості виділіть жирним шрифтом, збільште його розмір. Допустиме виконання резюме у вигляді презентації PowerPoint, але уникайте яскравих, кричущих кольорів.
3
Мало контактної інформаціі.Резюме повинно містити максимум контактної інформації, щоб рекрутер міг швидко з вами зв'язатися. Приміром, одного адреси електронної пошти явно недостатньо. Необхідно, як мінімум, вказати номер стільникового телефону.
4
Наявність невірних даних, спроба обманаПроверка біографії шукачів перед прийомом на роботу - цілком звичайна справа. Якщо в процесі перевірки з'ясується, що ви зробили спробу обману потенційного роботодавця, приховали важливі, негативні факти біографії, дорога в цю організацію для вас закрита. А якщо це кадрове агентство, то наслідки для вас можуть бути ще гірше.
Зверніть увагу
Ніколи не залишайте в якості контактів свій робочий телефон, робочий адресу електронної пошти.
Корисна порада
Щоб підстрахувати себе, дайте прочитати готове резюме своїм друзям, хорошим знайомим, яким ви довіряєте. З боку може бути видніше те, що залишилося непомітно вам.