Як влаштуватися в агентство подорожей.

Робота в сфері туризму - це захоплююча і творча діяльність, потребує різнобічних знань і високої професійної підготовки. Для успішної діяльності в даній галузі необхідна комунікабельність, відповідальність, знання іноземних мов і відповідну освіту.
Вам знадобиться
  • - вихід в інтернет;
  • - телефон;
  • - фото 3х4см;
  • - резюме;
  • - довідкові матеріали ( з географії, документознавства та ін.).
Інструкція
1
Щоб влаштуватися в агентів подорожей, вивчіть весь ринок праці. Перегляньте вільні вакансії в газетах, на дошках оголошення і на спеціалізованих сайтах (наприклад, superjob.ru, rabota.ru, vakant.ru та ін.).
2
Зателефонуйте за телефонами, вказаними в зацікавили вас оголошеннях. Тримайте при собі щоденник і ручку, щоб фіксувати час зустрічей.
3
Часто в кінці співбесіди потенційний роботодавець вимовляє лякаючу непідготовлених шукачів фразу: «Залиште своє резюме, ми з вами зв'яжемося». Щоб бути у всеозброєнні заздалегідь складіть докладний резюме і роздрукуйте його.
4
Даний документ повинен включати ПІБ, дату народження, адресу, мета (вкажіть, яку посаду хочете отримати), освіта, досвід роботи, додаткові відомості, особисті якості.
5
Для того щоб влаштується в туристичне агентство, особливу увагу приділіть заповненню двох останніх пунктів. Більшість шукачів мають профільну освіту і певний досвід роботи. Виділитися із загальної маси вам допоможуть різні суміжні навички, посвідчення про проходження курсів підвищення кваліфікації, знання іноземних мов і т.д.
6
Зробіть кілька стандартних фотографій 3х4см і прикріпіть їх до резюме. Розглядаючи всі кандидатури, керівник подивиться на фото і одразу згадає вас і ваші позитивні якості.
7
Вкажіть максимум відомостей про себе - якщо ви не пройдете відбір на одну вакансію, то вам можуть запропонувати несподівано звільнилося суміжній спеціалізації.
8
Окремо варто сказати про підготовку до співбесіди. Повторіть основні географічні відомості (країни і столиці, основні курортні регіони та їх особливості). Відновіть в пам'яті перелік документів, який повинен надати клієнт, щоб оформити путівку. Роботодавець може задати вам будь-яке питання, тому будьте готові імпровізувати.