Як перенести образ на флешку. Як перевести iso.

Іноді потрібно перенести образ установочного диска з операційною системою на flash-накопичувач. Для чого це робиться? При установці на компактні пристрої, наприклад, нетбуки, іншого способу установки системи не існує. В деяких випадках даний спосіб використовується для прискорення процесу інсталяції на жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення:
  • - Windows 7 USB/DVD Download Tool;
  • - WinToFlash.
Інструкція
1
Існує два простих способи вирішити поставлену задачу. Перший спосіб полягає у використанні програми Windows 7 USB/DVD Download Tool, дистрибутив якої можна скачати з офіційного сайту за наступним посиланням http://images2.store.microsoft.com/prod/clustera/framework/w7udt/1.0/en-us/Windows7-USB-DVD-tool.exe.
2
Після установки програми необхідно перевірити наявність двох пакетів у вашій системі: Microsoft .NET Framework 2.0 і Microsoft Image Mastering API. Якщо вони відсутні, скачайте їх з офіційного сайту розробника (Microsoft).
3
Запустіть програму і натисніть кнопку Browse навпроти рядка Source File, щоб вказати шлях до інсталяційного образу в форматі iso. Потім натисніть кнопку Next.
4
У наступному вікні необхідно вказати тип носія, який ви будете використовувати. Тут ви зустрінете 2 варіанти: DVD і USB. На даний момент вам необхідно натиснути кнопку USB.
5
Потім зі списку виберіть flash-носій, який буде використаний вами (якщо їх декілька). Щоб перейти до наступного кроку, натисніть кнопку Begin copying ».
6
Останній крок полягає в підготовці носія і копіюванні на нього файлів образу диска. У даної програми є невеликий мінус - іноді вискакує помилка, яка посилається на некоректності наданого образу. У такому випадку рекомендується скористатися другим способом.
7
Скачайте безкоштовну утиліту WinToFlash, натиснувши посилання http://wintoflash.com/download/ru. Після установки програми рекомендується додатково встановити будь-яку програму для монтування образів дисків, т.к. WinToFlash не працює з файлами iso. Змонтуйте образ на віртуальний привід.
8
Запустіть програму і в головному вікні перейдіть до вкладки "Розширений режим». Виберіть тип операційної системи, дистрибутив якої знаходиться на образі, і натисніть кнопку «Запустити».
9
В порожньому полі «Шлях до файлів Windows» необхідно вказати шлях до файлів змонтованого образу. А в поле «USB диск» вкажіть шлях до flash-носія. Для початку створення завантажувального носія натисніть кнопку «Запустити».