Як відключити автозапуск в реєстрі.

При зараженні комп'ютера деякими вірусами з'являється небезпека автоматичного блокування запуску програм, які служать для налаштування системи. Після їх нейтралізації необхідно видалити з меню автозавантаження непотрібні рядки.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Досить часто останнім часом віруси проникають віруси глибше в системний розділ, не забуваючи про меню автозавантаження. Ваш комп'ютер може підчепити заразу навіть при наявності антивірусного комплексу останньої версії. Небезпечний об'єкт проникає на жорсткий диск і вщухає, створюючи невеликий ярлик в автозавантаження. Т.к. постійно контролювати це меню неможливо, при перезавантаженні запускається заражений об'єкт під виглядом звичайної програми.
2
Найчастіше після таких махінацій недавно встановлені програми не запускаються, хоча редактор реєстру все ще активний. Тому для очищення рекомендується скористатися стандартною утилітою правки файлів реєстру.
3
Натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Виконати». У вікні, перейдіть до порожнього полю і введіть команду regedit і натисніть клавішу «ОК». Вікно «Виконати» можна запустити натисненням клавіш Win + R або через контекстне меню «Мого комп'ютера».
4
У вікні редактора реєстру, яке візуально розділене на 2 частини, є розділи з гілками і зі значеннями параметрів. Під гілкою розуміється подобу розділу на жорсткому диску, в реєстрі серії операційних систем Windows декілька гілок (розділів). Всередині ключа знаходиться безліч каталогів, систематизованих за алфавітом.
5
У лівій частині вікна відкрийте гілку HKEY_LOCAL_MACHINE. Пройдіть по наступному шляху Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. У правій частині вікна знаходяться параметри програм, які знаходяться в автозавантаженні. Наприклад, параметр Winamp відповідає за запуск цієї програми в системному треї.
6
Також є ще одна гілка, в якій можуть міститися параметри запускаються - HKEY_CURRENT_USER. Відкрийте її і перейдіть за наступним шляхом Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run. Для видалення тієї чи іншої програми натисніть правою кнопкою миші на параметрі і виберіть пункт "Видалити".
Автомат являє собою спеціальну службу, яка виробляє автоматичний запуск певних додатків при старті операційної системи. Включення і відключення елементів автозапуску в ОС Vista - складніший процедура, ніж у попередній версії Windows.
Вам знадобиться
  • - програма CCleaner.
Інструкція
1
Виконайте команду «Пуск» - «Виконати», щоб відкрити редактор реєстру і видалити елементи автозапуску. Далі перейдіть в гілку HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/виберіть розділ Run. В ньому знаходиться список програм, які запускаються при запуску системи. Перелік програм, що запускаються для конкретного користувача, ви можете знайти в розділі реєстру HKEY_ «Ім'я користувача»/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion, гілка Run. Перегляньте список додатків, які знаходяться в автозавантаженні, і видаліть непотрібні значення.
2
Виконайте відключення автозапуску програм, обраних для музичних дисків, або цифрових камер. Для цього клацніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», перейдіть в меню «Обладнання та звук» і виберіть опцію «Автозапуск». Зніміть прапорець з опції «Використовувати автозапуск для всіх носіїв і пристроїв».
3
Для зміни параметрів автозапуску пристрої виберіть тип носія в групі «Мультимедіа», знайдіть потрібний і виберіть дію, яку необхідно виконати при вставці його в комп'ютер. Клацніть "Зберегти".
4
Використовуйте додаток CCleaner для управління автозапуском Vista. Дана утиліта є безкоштовною, скачати її можна за посиланням http://www.piriform.com/ccleaner. Вона володіє зручним і простим редактором списку автозапуску. Запустіть програму з правами адміністратора, перейдіть в закладку «Сервіс», клацніть по пункту "Автозавантаження". У правому вікні програми буде відображений список додатків, які запускаються разом з операційною системою.
5
Виберіть ту програму, для якої необхідно скасувати автозавантаження, клацніть «Вимкнути», а потім «Видалити». Якщо ви надалі плануєте повернути даний додаток до списку автозапуску операційної системи Vista, тоді видаляти її не потрібно, достатньо відключити автозавантаження програми.