Як відключити збереження екрану. windows xp Як поміняти картинку у властивостях екрану.

Хранитель екрану або screensaver використовується в комп'ютерах для економії споживаної електроенергії і з метою заощадження ресурсів монітора. За замовчуванням заставка на моніторі з'являється через кожні 10 хвилин простою. Щоб відключити відображення зберігача екрану, скористайтеся цими порадами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Для операційної системи Windows XP так само, як і для інших систем Windows, хранитель екрану можна прибрати через властивості екрану. Для цього натисніть меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». У вікні, двічі клацніть по значку «Екран». Перед вами з'явиться аплет «Властивості: Екран». Також цей аплет можна викликати через вибір пункт «Властивості» контекстного меню робочого столу.
2
Перейдіть до вкладки «Заставка», клацнувши по ній лівою кнопкою миші або скориставшись клавішею Tab. Тут ви можете змінити, налаштувати, а також відключити показ зберігача екрану. Натисніть на зображення малого трикутника, щоб переглянути елементи меню, що випадає. Виберіть пункт «Ні» і натисніть кнопку «ОК» або клавішу Enter.
3
Для операційних систем Windows Vista і Windows Seven назви деяких пунктів будуть звучати інакше. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт "Персоналізація".
4
Також цей аплет можна запустити іншим способом. Натисніть меню «Пуск» і виберіть елемент «Панель управління». У вікні, перейдіть до пошукової рядку, введіть слово «Заставка» і клацніть по пункту меню «Включення або відключення екранної заставки».
5
В відкритому вікні, перейдіть до вкладки «Заставка», із списку «Заставка» виберіть рядок «Ні» і натисніть кнопку «ОК» або клавішу Enter.
6
Якщо з яких-небудь причин зміна зберігача екрану заборонена адміністратором мережі, рекомендується використовувати спеціальний файл реєстру. Вам необхідно створити новий текстовий документ у текстовому редакторі і внести в нього наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Control Panel\Desktop]"ScreenSaveActive"="0SCRNSAVE.EXE"="logon.scrScreenSaverIsSecure"="0ScreenSaveTimeOut"="90000"
7
Збережіть файл під ім'ям screen.reg і запустіть його. Погодьтеся з внесеними змінами і знову поверніться до аплету «Властивості: Екран».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WALZyRRUjg4
Екранні заставки або зберігачі екрану (screensavers), початкове призначення яких полягало в заощадженні ресурсу лампових моніторів, отримали своє поширення ще за часів повсюдного використання операційних систем сімейства MS-DOS. Пізніше концепція заставок отримала розвиток в Windows, до складу якої входить кілька попередньо встановлених програм-скринсейверов. Після установки цієї ОС для зручності подальшої роботи має сенс відключити скрінсейвер або збільшити інтервал його запуску.
Вам знадобиться
  • - права на зміну параметрів заставки в Windows.
Інструкція
1
Відкрийте папку панелі керування Windows. Для цього виконайте такі дії: - клікніть лівою кнопкою миші по кнопці «Пуск», яка розташовується в панелі завдань на робочому столі або натисніть кнопку Win на клавіатурі; - в отобразившейся меню за допомогою клавіатури або миші виділіть пункт «Налаштування»; - дочекайтеся відображення вкладеного меню; - активуйте пункт «Панель управління», клікнувши по ньому мишею або виділивши його і натиснувши Enter.
2
Відкрийте вікно керування властивостями дисплея. Дії, які необхідно здійснити для цього, залежать від поточного виду відображення вмісту в панелі управленія.Еслі панель управління знаходиться в режимі відображення за категоріями, то перейдіть у вікно папки «Оформлення і теми», клікнувши на посилання з відповідною назвою. Потім клікніть по посиланню «Вибір заставки», що знаходиться в групі «Виберіть завдання» .Якщо панель управління відображає елементи в класичному стилі, знайдіть елемент «Екран». Відкрийте елемент, двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою миші або вибравши пункт «Відкрити» контекстного меню, доступного по одинарному правому кліку.
3
Перейдіть в розділ управління параметрами заставки вікна властивостей екрана. Клацніть по вкладці «Заставка».
4
Вимкніть скрінсейвер. Клацніть мишею по випадному списку, розташованому в групі елементів управління «Заставка». Якщо список великий, перейдіть його вгору. Встановіть поточним елемент «(Немає)», клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
5
Зафіксуйте зроблені зміни. Натисніть на кнопку «Застосувати». Натисніть на кнопку OK.
Корисна порада
Відкрити вікно керування властивостями екрану можна з використанням контекстного меню робочого столу. Для того щоб скористатися цим способом, скрутіть або перемістіть одне або кілька вікон, тим самим частково звільнивши робочий стіл. Клацніть по вільному місцю робочого столу правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть пункт «Властивості».