Як нанести малюнок на плитку. нанести малюнок на керамічну плитку.

Керамічна плитка з орнаментом коштує дуже дорого, а однотонні плитки швидко набридають і для креативних людей з творчою жилкою неприйнятні. Застосуйте свій талант художника в цій області і у вас вийде оригінальна і затишна ванна або кухня.
Вам знадобиться
  • - плитка;
  • - трафарет;
  • - акрилові фарби;
  • - кисті.
Інструкція
1
Ретельно вимийте всю плитку, яку будете декорувати, щіткою з миючим засобом. На кахлі не повинно бути ніякого бруду та жиру. Можна навіть протерти її спиртом або горілкою, насухо витерти. Керамічну плитку розписати важче, бо вона гладка. Тому потріть її силіконо-карбідної папером. Від цього плитка стане трохи шорсткою, і фарба буде триматися краще. Покрийте плитку ґрунтовкою, в цьому випадку саме вона і буде основою для майбутнього зображення.
2
Найпростіше скористатися спеціальним трафаретом. Його потрібно змочити водою і прикласти до плитки. Для більш надійної фіксації використовуйте аерозольний клей. Тепер просто зафарбуйте порожні ділянки шаблону акрилової або спеціальною фарбою для кераміки та скла. Але пам'ятайте, що акрилові фарби після висихання стають темнішими, до того ж, вони дуже швидко сохнуть. Тому пензлика потрібно швидко і ретельно промивати.
3
Аерозольні фарби з балончика підходять тільки для розмальовки з трафаретом. Якщо ви плануйте зробити малюнок багатобарвним, малюйте спочатку орнамент темною фарбою, а вже після цього виконайте світлі фрагменти. Фарби на кисть потрібно нанести трохи, щоб вона не розтеклася. Тримати пензлик бажано перпендикулярно до плитки. Плитку розписують точковими рухами руки з пензлем. Якщо тримати кисть вертикально, є ймовірність, що фарба затечет під трафарет.
4
Якщо фарба все ж розтеклася або проникла за трафарет, патьоки можна видалити за допомогою ватної палички. Але зробити це потрібно відразу ж, як помилка була помічена, інакше фарбу буде важко видалити. Паличка не залишає ніяких слідів і не дряпає поверхню плитки, а ще не встигла застигнути фарба легко видаляється. Коли ви все закрасите, зніміть трафарет. У тому випадку, якщо ви приклеїли його аерозольним клеєм, злегка умочіть ганчірку в бензин для запальнички зіпо і легкими рухами протріть порожні ділянки плитки. Покрийте всю композицію лаком.