Як пояснити прогул. Як написати пояснювальну.

Якщо ви спізнилися на роботу або зовсім не з'явилися на робоче місце з якихось причин, вам слід написати на вимогу роботодавця пояснювальну записку. Уніфікованої форми записка не має, але в багатьох організаціях є бланк такого документа. У ній вам необхідно вказати причину прогулу і представити документи, що підтверджують її вескость.
Вам знадобиться
  • - Трудовий Кодекс РФ;
  • - штатний розпис;
  • - документи підприємства;
  • - документи, що підтверджують поважну причину (за наявності);
  • - документи працівника;
  • - бланк пояснювальній записки.
Інструкція
1
На аркуші формату А4 або бланку вашої організації зліва впишіть назву структурного підрозділу, де ви працюєте в даний час, відповідно до затвердженого на даний момент штатним розписом.
2
У правому верхньому куті, як і на будь-яку заяву, адресованому роботодавцю, вкажіть найменування підприємства відповідно до статуту організації чи іншим установчим документом фірми або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, якщо ОПФ компанії є індивідуальний підприємець. Вкажіть посаду одноосібного виконавчого органу відповідно до статуту фірми і штатним розписом, а також його прізвище, ініціали.
3
Назва документа заповніть заголовними буквами і розташуйте під назвою структурного підрозділу. Вкажіть фактичну дату написання пояснювальній записки. Тема записки повинна відповідати вашому запізнення на конкретну кількість годин або відсутності на вашому робочому місці.
4
Зміст пояснювальній записки має починатися, наприклад, зі слів: «Я, Каретникова Олена Костянтинівна». Далі вкажіть вашу посаду та структурний підрозділ, де ви оформлені відповідно до Трудовим Кодексом РФ. Потім напишіть факт запізнення на роботу або відсутності, вписавши дату події.
5
До опису причини прогулу або запізнення необхідно підходити особливо уважно. Залежно від того, наскільки вона виявиться поважною, роботодавець буде приймати рішення про те, чи продовжувати з вами трудові відносини. Необхідно враховувати, що причина повинна бути не тільки вагомою, але і правдивою. Роботодавець в будь-який момент може перевірити це. Якщо ви не змогли попередити безпосереднього керівника і пробули, наприклад, в медичному закладі, довідка з якого є у вас в наявності, то приклавши її до пояснювальної записки, ви захистите свої права і не отримаєте дисциплінарного стягнення. Один з них є звільнення, яке роботодавець вправі здійснити відповідно до статті 193 Трудового Кодексу РФ, якщо вважатиме причину відсутності неповажної.
6
Підпишіть записку, вказавши своє прізвище, ініціали. Поставте дату написання пояснювальній записки.
непоявленія на заняттях без поважної причини - прогул - є грубим порушенням статуту майже будь-якого освітнього закладу. Щоб вирішити проблему, потрібно спочатку її виявити. Якими заходами можна підтвердити прогул?
Інструкція
1
Будь учень має право на пропуск заняття з будь-якої серйозної причини: хвороби, сімейним неприємностей, від'їзду з міста з батьками. Тому багато дітей намагаються прикрити свою відсутність на уроках відмовками на кшталт «Я хворів», «У мене голова розболілася» та інше. Найдієвіший метод довести, що учень не захворів, а просто полінувався йти в школу - зажадати медичну довідку про тимчасову непрацездатність. З першого класу потрібно привчати дітей, що школа - це їхня робота, і просто так взяти і не прийти не можна.
2
Якщо учень наполегливо твердить, що йому стало погано перед самим початком занять, і він не міг викликати лікаря, зателефонуйте батькам. Будь-яка мати знає, як почувався дитина і чому він залишився вдома. Якщо батько скаже, що дитина відчувала себе добре і пішов у школу вранці, то відразу стане зрозуміло, що до школи він не дійшов.
3
Якщо школяр каже, що не прийшов в клас через сімейні проблем, попросіть принести записку від батьків з описом ситуації. Нехай мати і не напише докладно, зате ви будете знати, що учень не бреше.
4
Якщо учень прийшов до школи, відзначився під час переклички, а потім спокійно пішов додому, йому здається, що прогул йому не зарахують і все чудово влаштувалося. Але класний керівник повинен щоденно перевіряти дітей на початку та в кінці навчального дня. Якщо дитина твердить, що на уроці він був, попросіть показати записи в зошиті із зазначенням числа. Якщо на даний день нічого не записано, значить на уроці він чи зовсім не був, або нічим корисним не займався, а це рівнозначно прогулу.
5
Взагалі, систематичні прогули уроків - це не завжди вина учня, його лінь і безвідповідальність. Можливо, у нього склалися важкі стосунки в класі або з певним учителем, спостерігається сильне відставання по якомусь предмету, і йому через це нестерпно важко йти в школу. У розмові з батьками попросите спочатку з'ясувати у дитини причини прогулів, щоб потім їх разом подолати. Якщо цього не зробити, прогулювання уроків може перейти в небезпечну звичку, і чим далі, тим важче буде її подолати. Майже всі малолітні правопорушники спочатку були завзятими прогульниками.
Зверніть увагу
Практика: у більшості випадків працівнику не вдається довести відсутність з його боку ініціативи або згоди, що могло б стати причиною неправомірності розірвання трудового договору. Одноразове грубе порушення працівником трудових обов'язків - прогул. - Акти (бажано кілька протягом дня або днів) про відсутність працівника на робочому місці
Корисна порада
В акті про прогул слід зазначити, ким виявлено прогул, місце фактичного знаходження працівника в момент відсутності на роботі і причини прогулу, якщо вони відомі (вказати на джерело інформації). Обов'язково вказуємо, де знаходиться робоче місце працівника (адже прогулом є відсутність працівника на конкретному робочому місці), хто склав акт, в присутності яких осіб, час і місце складання.