Як відіпрати старі жирні плями. Як приготувати омлет на пару.

Вивести з одягу свіжі плями жиру досить нескладно, але із застарілими доведеться поборотися. Існує чимало надійних побутових рішень, які впораються з вашою проблемою у вигляді старих жирних плям на тканині.
Вам знадобиться
  • - крохмаль, очищений бензин, шматочок черствого хліба;
  • - мило, нашатирний спирт, скипидар, порошок;
  • - порошок магнезії, ефір, щітка;
  • - сіль;
  • - скипидар, нашатирний спирт.
Інструкція
1
Чудовим засобом від застарілих жирних плям вважається картопляна мука або по-іншому - крохмаль. Розведіть його такою кількістю води, щоб вийшла консистенція густої кашки. Даним складом змастіть забруднену поверхню одягу і через кілька годин видаліть залишки крохмалю м'якою серветкою, змоченою в очищеному бензині. Рухатися при цьому слід від країв до центру, щоб пляма не розійшлося ще далі. На завершення процедури протріть залишки плями черствим хлібом і виперіть в теплому мильному розчині.
2
Видалити застарілі жирні плями з одягу можна таким способом: змішайте дві частини подрібненого на дрібній тертці мила, дві частини нашатирного спирту і одну частину скипидару. Приготованим складом намажте забруднену ділянку і залиште на дві години. Залишилося лише випрати річ в теплій воді з порошком або милом «Антіпятін».
3
Застарілі плями від машинного масла можна видалити за допомогою кашки, приготовленої із суміші порошку магнезії і ефіру. Нанесіть приготовлену кашку на забруднене місце, залиште сохнути. Після того як ефір випарується, очистіть магнезію за допомогою м'якої щітки (щоб не пошкодити тканину). Виперіть річ в теплій мильній воді.
4
Вивести масну пляму можна за допомогою солі. Розведіть в трьох літрах теплої води половину склянки кухонної солі. Покладіть в солону воду одяг з жирними плямами і залиште на 2:00 у замкову вигляді. Потім ретельно прополощіть і потирайте зазвичай застосовуваним порошком. Таким чином вам вдасться вивести старе масну пляму (якщо тільки тканину переносить гарячу воду і не линяє).
5
Змішайте в рівних пропорціях скипидар і нашатирний спирт. Потріть старе масну пляму на одязі отриманою сумішшю і залиште на кілька годин. Виперіть виріб в теплій воді з милом. Такий спосіб допоможе вам без особливих зусиль впоратися із застарілими олійними і жирними плямами.