Як прошити принтер canon. Як перепрошити принтера.

Процедура прошивки принтерів може мати різну послідовність в залежності від моделі, а точніше - від періоду випуску пристрою. Якщо раніше ви не виконували перепрошивання інших пристроїв і не маєте на руках сервісної інструкції до вашої моделі, найкраще довірте дана дія професіоналам сервісних центрів.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки;
  • - утиліта для перепрошивки;
  • - кабель підключення до комп'ютера;
  • - навички роботи з копіювальною технікою зі знанням аспектів моделі;
  • - сервісне керівництво.
Інструкція
1
Скачайте програму прошивки разом з утилітою для виконання даної дії. Прошивка вибирається відповідно версії поточного програмного забезпечення, яку ви можете дізнатися, роздрукувавши файл системної інформації згідно інструкції користувача, яке йде в комплекті при покупці пристрою.
2
З програм прошивок краще всього вибирати офіційні версії. У випадку якщо ви виконуєте оновлення програмного забезпечення до закінчення гарантійного терміну, ознайомтеся уважно з умовами договору. Цілком можливо, що дана процедура позбавляє вас гарантійних зобов'язань.
3
Встановіть програмне забезпечення для прошивки на свій розсуд. Найкраще перевіряйте викачане програмне забезпечення на віруси. Завантажену версію прошивки відкрийте через меню програми «Файл».
4
В обов'язковому порядку відключіть принтер від джерела живлення, після чого підключіть його до вашого комп'ютера. Запустіть прошивку, виконайте вказівки системи і запустіть оновлення. Дочекайтеся закінчення процедури (може зайняти кілька хвилин) і виконайте роздруківку системного файлу.
5
Завантажте сервісну інструкцію по вашій моделі. Найчастіше вони є у вільному доступі тільки англійською мовою. Без нього краще не виконувати прошивку, оскільки неправильною послідовністю дій ви можете зіпсувати принтер. Ви можете скористатися матеріалом, доступним за наступним посиланням: http://wseprintera.narod.ru/manual/canon.htm.
6
У випадку, якщо раніше ви не виконували перепрошивання принтера, не беріться робити це самостійно, а зверніться до сервісних центрів вашого міста, що обслуговують копіювальні пристрої. Вони надають гарантію на виконувану роботу. У разі несправностей в програмному забезпеченні принтера до закінчення гарантійного терміну зверніться до продавця або представникам виробника у вашому регіоні.
Зверніть увагу
Послідовність дій може варіюватися залежно від моделі, тому краще всього мати при собі сервісний мануал.
Принтер , як і будь-яке інше пристрій, що має програмне забезпечення, може бути перепрошитий, причому цей процес в цьому випадку часто набагато простіше, ніж з іншими пристроями.
Інструкція
1
Натисніть на кнопку «Меню» 8 разів поспіль і надрукуйте звіт, який крім загальних відомостей містить також інформацію про поточну прошивці. Визначте, прошивали Чи ваш принтер раніше; зазвичай у випадках, коли виконувалася перепрошивка, наприкінці версії програми додається літера F. Скачайте файл USBPRNS2.EXE за наступним посиланням http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/usbprns2.exe. Перевірте завантаження на наявність вірусів.
2
За версією поточної програми визначте, яку вам доведеться встановлювати надалі. Для прошивки OS Version 1.01.00.13 завантажте файл за наступним посиланням: http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.13.zip. Зверніть увагу - файли не містять вірусів, однак це не означає, що вам не потрібно виконувати перевірку. Візьміть виконання цієї корисної процедури за правило.
3
Для 1.01.00.16 завантажте http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.16.zip, для 1.01.00.18 - http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.18.zip, для 1.01.00.21 - http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.21.zip і http://www.zapravka.in/public/images/proshivki/samsung/SCX-4300v1.23.zip для S Version 1.01.00.23 відповідно. Зверніть увагу, що установка неправильної прошивки може призвести до поломки, тому уважно читайте роздрукований текст.
4
Відключіть усі поточні USB-пристрої, окрім вашого принтера. Приступите до процесу перепрошивки пристрою. Перетягніть файл завантаженої вами прошивки на файл USBPRNS2.EXE. Дочекайтеся виконання процедури системою, після чого принтер перезавантажиться автоматично.
5
Вийміть картридж із принтера і заклейте його чип. Затисніть кнопку Stop на панелі друкувального пристрою і утримуйте її протягом декількох секунд. Після цього ви можете роздрукувати тестову сторінку.
Зверніть увагу
Встановлюйте прошивку, суворо дотримуючись правил її вибору, інакше ви можете пошкодити пристрій.