Як вийти з цього режиму.

Через деякий час після простою комп'ютера у включеному стані активується сплячий режим або режим глибокого сну. Він використовується в цілях економії електроенергії, а також зниження зносу апаратного забезпечення. Але в деяких випадках вийти з цього режиму досить складно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер.
Інструкція
1
Насамперед спробуйте активізувати роботу будь-яким способом, наприклад, рухом мишки. Доторкніться до мишки і посмикайте нею в декількох напрямках. Найчастіше деякі користувачі плутають режим очікування і сплячий режим. Якщо це не допомогло, натисніть будь-яку клавішу на кейборде або скористайтеся клавішею для повернення до колишнього стану Escape. Вона розташовується у верхньому лівому кутку будь-якої стандартної клавіатури.
2
Потім спробуйте поєднання клавіш Ctrl + Alt + Delete. У вікні можна вибрати опцію «Перезавантаження комп'ютера», щоб повернути систему до працездатного стану. Кнопка Power на клавіатурі здатна викликати таку ж дію, якщо для цієї клавіші було призначено відповідне дію.
3
В іншому випадку рекомендується скористатися натисканням на кнопку оперативної перезавантаження комп'ютера Reset (менша кнопка). Не турбуйтеся за програми та відкриті файли, з якими ви працювали, дамп пам'яті був збережений в спеціальному файлі, тому при завантаженні комп'ютера все буде відновлено.
4
Якщо з яких-небудь причин вам так і не вдалося перезавантажити комп'ютер, спробуйте відключити живлення від материнської плати. Для цього необхідно розгорнути системний блок і натиснути на перемикач, який знаходиться поруч з вентилятором блоку живлення. Після невеликого інтервалу минулого часу (5-7 секунд) увімкніть комп'ютер знову.
5
Також рекомендується не використовувати опцію сплячого або режиму очікування, якщо виникають проблеми при виході зі сплячого режиму. Натисніть правою кнопкою миші на вільному місці робочого столу і виберіть пункт «Властивості».
6
У вікні, перейдіть до вкладки «Заставка» та натисніть кнопку «Харчування». Перейдіть до вкладки «Сплячий режим» і зніміть позначку з пункту «Дозволити використання сплячого режиму».