Як орендувати банківську комірку.

Про банківських скриньках чули багато хто, але послугами з їх оренді користуються лише деякі громадяни. У банківській комірці ви можете зберігати коштовності, цінні папери, будучи впевненими в їх збереження.
Інструкція
1
Банківська осередок являє собою невеликий металевий ящик. Осередки бувають різних розмірів і розташовуються в спеціальному депозитному сховищі. Воно має надійний захист, що обмежує доступ до осередків. Навіть податкова інспекція не вправі перевірити їх вміст. Не варто боятися і руйнування банку. Навіть якщо він стане банкрутом, вміст комірки буде передано вам як законному власнику.
2
Для того щоб орендувати банківську комірку, необхідно укласти відповідний договір. Особливість договору оренди полягає в тому, що в ньому не обмовляється, що саме повинен зберігати клієнт в комірці. При цьому банк відповідальності за вміст не несе, він тільки бере на себе зобов'язання забезпечувати його схоронність і гарантувати заборона доступу для сторонніх осіб.
3
Якщо ви хочете підвищити відповідальність банку за вміст комірки, то необхідно укласти договір зберігання. В цьому випадку складається опис цінностей, прийнятих на зберігання, а банк таким чином отримує інформацію про вміст комірки. У разі укладення договору оренди співробітники банку не знатимуть, що знаходиться в металевому ящику. Якщо вміст буде пошкоджено через неправильні умови зберігання (температури, вологості і т.д.), банк відповідальності не понесе.
4
Для того щоб укласти договір, від вас буде потрібно тільки паспорт чи інший документ, що засвідчує особу. Якщо ви захочете забезпечити доступ до осередку комусь із родичів, доведеться оформити довіреність у нотаріуса.
5
Після укладення договору оренди вам буде необхідно внести орендну плату і заплатити фіксований заставу за ключ. Плата буде залежати від розміру осередку і терміну оренди. Після цього вам нададуть ключ і ідентифікаційну картку, яка є гарантією доступу до осередки