Як провести в будинок домашній телефон.

Встановлення домашнього телефону дозволяє отримати багато переваг для зв'язку з близькими або здійснення дзвінків в певні підприємства та служби. Однак підключення даної послуги на будинок має ряд складностей, які необхідно враховувати майбутньому абоненту.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат.
Інструкція
1
Дізнайтеся, які оператори дротового телефонного зв'язку обслуговують ваш район проживання. Складіть список контактних телефонів технічної підтримки.
2
Уточніть можливість підключення вашого будинку до міської телефонної мережі. Якщо вам повідомлять, що біля вашого будинку відсутні телеграфні стовпи, то уточніть, що необхідно для їх установки. Якщо ви живете в приватному будинку, який відстоїть від інших, то витрати на це ляжуть на вас. Якщо ж будинок багатоквартирний, то зберіть підписи мешканців, які бажають підключитися до даного провайдеру. Як правило, при наявності великої кількості бажаючих оператор бере витрати на себе.
3
Приготуйте ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду та документів на квартиру або будинок. На підставі їх напишіть заяву на підключення до міської телефонної мережі та проведення домашнього телефону. Віддайте документи у відділ обслуговування абонентів. Менеджер відділу повідомить вам, в які терміни буде розглянута заявка.
4
Підійдіть в призначений день в компанію телефонного провідного зв'язку та підпишіть угоди про надання даних послуг. Уважно ознайомтеся з умовами договору та оплати домашнього телефону. Виберіть найбільш зручний тарифний план.
5
Домовтеся про дату і час проведення монтажних робіт. Після того як працівники телефонної компанії прокладуть кабель і підключать телефон, необхідно здійснити в їх присутності телефонний дзвінок. Якщо вас не влаштує якість зв'язку, то повідомте це майстрам, які можливо виправлять перешкоди.
6
Отримайте квитанцію за підключення та монтажні роботи. Оплатіть його разом з першою абонентською платою. Надалі платежі здійснюйте відповідно до обраного тарифного плану. Як правило, вони вносяться щомісяця по отриманим роздруківками від компанії телефонного зв'язку.