Як лікувати артроз стопи.

Артроз стопи - захворювання, все частіше зустрічається сьогодні. Його причинами можуть бути надмірні навантаження на суглоби стопи, пов'язані насамперед з носінням тісного взуття, особливо на високих підборах, з тривалим стоянням або ходьбою, з перенесенням важких і т.д. Дуже часто артроз стопи розвивається в результаті травм, забитих місць, або сильного переохолодження. Люди зі значним надмірною вагою також знаходяться в «зоні ризику». Як же лікувати артроз стопи?
Інструкція
1
Насамперед, знизьте навантаження на стопу. Тісне взуття, особливо на високих підборах повинна бути у вас «під забороною», в іншому випадку, ви тільки погіршить захворювання. Слід носити вільний, чи не давить взуття на низьких підборах (максимум 3-4 сантиметра). Ще краще, якщо це буде спеціальне ортопедичне взуття. Можете використовувати вкладиші-супінатори. Жінкам, у яких артроз стопи, слід категорично відмовитися від взуття на шпильках! Ніяка погоня за модою не варто здоров'я.
2
За призначенням лікаря, застосовуйте знеболюючі препарати, які зазвичай призначаються у вигляді ін'єкцій. Також можете використовувати мазі, що поєднують знеболюючу і протизапальну дію.
3
У найбільш важких випадках, коли артроз стопи заподіює дуже сильний дискомфорт людині (на грані інвалідності), необхідно вдаватися до хірургічного впливу.
4
Досить часто, особливо в домашніх умовах, використовують засоби народної медицини. Насамперед теплі ванночки (краще з лікарськими травами). Добре допомагають деякі настоянки, примочки (наприклад, евкаліптова). Можете також застосовувати компреси, наприклад, спиртової або з меду з сіллю. Краще робіть їх на ніч.
5
Пацієнтам з надмірною вагою слід вжити всіх заходів до його зниження! Це і дієта, і заняття лікувальною фізкультурою. Слід також максимально зменшити споживання таких продуктів і страв, як копченості, супи на основі наваристих м'ясних бульйонів, соління. Також вживайте якомога менше алкоголю. Замість цього введіть у свій раціон побільше легкозасвоюваних продуктів: овочів, фруктів, зелені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YZAmLQawts4
Корисна порада
Найчастіше артроз стопи виникає у вигляді деформації суглоба, що знаходиться біля основи великого пальця. Суглоби інших пальців уражаються в набагато меншому ступені.