Як перевозити ноутбук.

Незважаючи на те, що ноутбук створений з метою бути постійним супутником ділової людини, потрібно дотримуватися певних заходів при його транспортуванні, щоб він продовжував служити своєму господареві вірою і правдою.
Інструкція
1
Придбайте спеціальну сумку або рюкзак, щоб перевозити ноутбук. Нехай вас не дивує їх вартість. Наявність такої сумки не дає 100% гарантії виключення можливих ушкоджень, але в ній ваш переносний персональний комп'ютер буде явно більшою схоронності, ніж у звичайному рюкзаку або в поліетиленовому пакеті.
2
Щоб переконатися в необхідності такої сумки, уважно огляньте її в магазині. У неї потовщені стінки з прошарками поролону, а також кріпильні ремені, що забезпечують надійну фіксацію ноутбука при перевезенні. Існують різні моделі таких сумок. Серед них ви напевно зможете підібрати ту, яка вам підійде.
3
Покладіть спеціальну м'яку прокладку між екраном і клавіатурою ноутбука, якщо передбачається довга перевезення. Це дозволить зберегти обидва ці елементи без пошкоджень і перевезти ноутбук у відмінному робочому стані. М'яка прокладка повинна йти в комплекті з ноутбуком, тому уважно огляньте всі комплектуючі при покупці. Якщо цієї прокладки ні, неодмінно вимагайте, щоб її надали. Якщо ви її десь загубили, використовуйте м'яку тканину.
4
Вийміть батарею з ноутбука, якщо передбачається тривала перевезення. Також зверніть увагу на адаптер харчування. Сам по собі він дуже міцний, чого, на жаль, не можна сказати про його рознімних частинах. Щоб транспортувати ноутбук належним чином, потрібно добре упакувати адаптер харчування.
5
Від'єднайте від нього всі дроти, щоб залишився тільки монолітний блок. Самі дроти акуратно змотайте, щоб вони ніде не були передавлений. Якщо є ймовірність попадання вологи, покладіть сумку з ноутбуком в поліетиленовий пакет і замотайте його скотчем. Це надійно охоронить ваш переносний комп'ютер від замикання і виходу з ладу, які могли б статися при зволоженні контактів.