Як вибрати і купити ноутбук.

Ноутбуки поступово витісняють з ринку стаціонарні комп'ютери. Цей процес обумовлений безліччю факторів. Важливо не помилитися при виборі мобільного комп'ютера, тому що замінити надалі певні пристрої іноді буває досить складно.
Інструкція
1
Спочатку чітко сформулюйте для себе мету придбання мобільного комп'ютера. Від цього залежить вибір оптимальних параметрів майбутнього ноутбука. Почніть з підбору діагоналі екрана комп'ютера. Найчастіше можна зустріти ноутбуки з діагоналлю 15.6 дюймів. Для тих людей, хто планує постійно брати ноутбук з собою, ідеальним рішенням буде вибрати 14-дюймовий дисплей. Такі комп'ютери порівняно компактні і важать значно менше.
2
Найголовніше - правильно підібрати технічні характеристики ноутбука. Все залежить від того, для чого ви купуєте мобільний комп'ютер. Якщо йдеться про ноутбук, призначеному для інтернет-серфінгу та роботи з простими додатками (офісний комп'ютер), то вам підійдуть наступні параметри: - інтегрований відеоадаптер, який працює з використанням оперативної пам'яті ноутбука; - двоядерний процесор з частотою 2-2.5 ГГц; - 2 -3 Гб оперативної пам'яті; - жорсткий диск, обсяг пам'яті якого становить 250-320 Гб.
3
Купівля мобільного комп'ютера з такими параметрами дозволить вам не переплачувати за ті можливості, які ви не будете використовувати. Якщо ж ви хочете придбати потужний ноутбук, на якому без особливих зусиль будуть запускатися сучасні ігри і потужні програми, то його характеристики повинні бути приблизно такими: - дискретна відеокарта з об'ємом пам'яті 1 Гб і пропускним каналом шини не менше 256 Мбіт; - центральний процесорний пристрій з трьома або чотирма ядрами, частота кожного з яких буде вище 2 ГГц: - 4 Гб оперативної пам'яті. Можна й більше, але особливої різниці помічено не буде; - обсяг жорсткого диска не грає особливої ролі. Краще виберіть пристрій з великою швидкістю обробки і передачі інформації.
4
Не забудьте передбачити можливість підключення додаткових пристроїв, наприклад зовнішнього дисплея. Переконайтеся в тому, що Wi-Fi адаптер ноутбука працює з сучасними типами безпеки.
5
Якщо ви хочете заощадити при купівлі мобільного комп'ютера, то скористайтеся послугами інтернет-магазинів. В даному випадку краще співпрацювати з перевіреними фірмами, які надають гарантію на придбаний товар.