Як використовувати акумуляторні батареї. Як використовувати нові акумуляторні батарейки.

В даний час акумуляторні батареї широко використовуються в якості харчування і зарядного пристрою різних портативних пристроїв. Для того щоб вони прослужили довше, необхідно ретельно слідувати інструкції по експлуатації і використовувати пристрої за прямим призначенням.
Інструкція
1
Розпакуйте нові акумуляторні батареї. Перед використанням необхідно поставити їх на зарядку протягом 2-3 годин.
2
Вставте батареї в портативний пристрій, для якого вони купувалися. Приміром, найчастіше їх використовують в фотоапаратах або фотокамерах. Розрядите повністю акумулятори. Щоб зробити це швидше, встановіть на фотокамері таймер автоматичного відключення на певний час. Після того як відбудеться відключення, включите пристрій і знову встановіть цю функцію. Продовжуйте повторювати дану дію доти, поки не з'явиться повідомлення «Батарея розряджена».
3
Поставте акумуляторні батареї в зарядний пристрій до повної зарядки. Про це свідчитиме відповідне повідомлення або світловий індикатор. Повторіть процес розрядки і зарядки акумуляторів приблизно 2-3 рази. Дані дії дозволять продовжити термін служби батарей, які тривалий час не використовувались.
4
Зберігайте акумуляторні батареї тільки в розрядженому вигляді і повністю їх заряджайте перед тим, як збираєтеся використовувати.
5
Вставляйте заряджені акумулятори в портативний пристрій тільки після того, як переконаєтеся, що вони охололи. Справа в тому, що під час роботи зарядного пристрою батареї можуть перегрітися, що може пошкодити ваш фотоапарат або фотокамеру.
6
Придбайте декілька комплектів акумуляторних батарей. Це дозволить вам у разі розряду одного набору, відразу ж використовувати інші. Таким чином, ви зможете завжди користуватися портативним пристроєм. Заряджайте і використовуйте акумулятори окремими комплектами. Щоб їх не переплутати, позначте пари за допомогою спеціального маркера.