Як скопіювати назви папок. Як скопіювати всі назви пісень з папки.

Бувають випадки, коли користувачеві необхідно скласти список папок, що містяться на комп'ютері. Наприклад, щоб систематизувати наявні музичні альбоми або відео, або ж поділитися даною інформацією з іншими користувачами. Вводити з клавіатури назви всіх папок може бути занадто утомливо. Як впоратися із завданням?
Інструкція
1
Необхідно скопіювати назви папок. Зробити це можна різними способами. Якщо папок не надто багато, скопіюйте і вставте в текстовій документ назва кожної папки окремо. Для цього підведіть курсор до значка папки, клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Перейменувати». В якості альтернативи цій команді можете використовувати клавішу F2.
2
Назва папки стане доступним для редагування. Не вводьте ніяких друкованих знаків і не клацайте по назві папки лівою кнопкою миші. Натисніть клавіші Ctrl і С або клікніть по назві папки правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню команду «Копіювати».
3
Відкрийте текстовий редактор і вставте з буфера обміну назва папки за допомогою поєднання клавіш Ctrl і V. Альтернативні варіанти: клікніть правою кнопкою миші в документі і виберіть з меню, що випадає команду «Вставити» або натисніть на відповідну кнопку-мініатюру на панелі інструментів редактора. Виконувати ці дії назви кожної папки.
4
Якщо файлів дуже багато, природно, потрібен інший спосіб. Запустіть програму Total Commander і перейдіть в ту директорію, в якій містяться потрібні вам папки. У лівій частині вікна програми виділіть потрібні вам папки, використовуючи команди з розділу «Виділення» на панелі меню. Після того, як ви виділите папки, виберіть на панелі меню пункт «Інструменти» і команду «Копіювати імена файлів».
5
Перейдіть в текстовій документ і вставте з буфера обмінів щойно скопійовані назви папок. Якщо необхідно, відредагуйте текст: видаліть слеш (косу риску), виберіть стиль документа, надайте своїх папок порядкові номери і так далі.
6
Ще один варіант: сфотографуйте папки. Перейдіть в директорію з потрібними вам папками і натисніть клавішу PrintScreen на клавіатурі. Запустіть графічний редактор, створіть новий (порожній) документ і вставте картинку з буфера обміну. Для даного випадку також підійде будь-яка програма для захоплення зображення.