Як створити атмосферу свята.

Свято - це не тільки застілля і подарунки, але і відмінний настрій, позитивне спілкування і чарівна атмосфера. Відчуття свята приходить разом з атрибутами, які створюють неперевершену атмосферу.
Інструкція
1
Придумайте стиль вечірки. Загальний дух сприяє згуртуванню людей і додає елемент гри і пустощів. Візьміть незвичайну тему і оголосите її всім учасникам. Поки вони готуватимуться, продумувати свій образ і костюми, атмосфера свята вже буде з ними.
2
Визначте формат святкування. Вирішіть, де і в який час зберуться гості. Яке вибрати приміщення для святкування, залежить від кількості людей. Невеликим колом близьких і рідних людей можна зібратися вдома, великою родиною можна зустрітися на дачі або в заміському будинку. Для корпоративної вечірки можна забронювати кафе або зняти в оренду невеликий ресторанчик.
3
Створіть фон для святкування. Викликати дитячий захват від свята допоможе прикраса інтер'єру. Оздоблення повинно символізувати привід торжества і налаштовувати на веселощі і заводний кураж. Можна використовувати такі прикраси, як повітряні кульки, квіти, свічки, мішуру, китайські ліхтарики і навіть екзотичні тропічні метелики.
4
Приготуйте подарунки. Запаковані в яскраву кольорову або золотистий папір подарунки викличуть цікавість у ваших домочадців або колег. Подарунки створять інтригу і допоможуть створити святкову атмосферу.
5
Розпишіть сценарій торжества. Пропрацюйте кожну деталь, щоб під час усього свята одна подія плавно переходило в наступне. Непродуманий нюанс може викликати затримку і засмучення гостя. Такі дрібниці можуть зіпсувати святкову атмосферу.
6
Використовуйте музику для створення святкової атмосфери. Без музичного супроводу не обходиться жодне торжество. У кожного свята є свої особливі пісні або інструментальні композиції. Включайте їх і підспівуйте. На свято, що проходить у великому приміщенні, можна запросити музикантов.Прі створенні атмосфери свята важлива кожна дрібниця, адже саме від таких дрібниць і деталей залежить, наскільки успішно пройде свято, який настрій буде у гостей.