Як розібрати комп'ютерну мишу.

Іноді комп'ютерна миша різко втрачає працездатність. Це пов'язано з перетиранням кабелю у самого корпусу. У такій ситуації у вас є два варіанти: купити нову миша або спробувати полагодити стару.
Інструкція
1
Від'єднайте миша від персонального комп'ютера. Візьміть маленьку викрутку Philips, щоб розібрати комп'ютерну мишу. Знайдіть на її нижній поверхні кріпильні гвинти. Викриття їх за допомогою викрутки.
2
Потім постарайтеся зняти верхню кришку корпусу. Подденьте її тонким гострим предметом з боку протилежної входу в мишу кабелю. Якщо корпус не піддається, значить, є приховані гвинти. Як правило, вони розташовані під гумовими ніжками миші. Вийміть гумки з отворів. За допомогою хрестової викрутки викрутити залишилися гвинти.
3
Поосмотріте під наклейками. Там також можуть бути заховані кріпильні гвинти. Врахуйте, що пошкоджувати наклейку можна тільки у випадку, якщо закінчився термін гарантійного ремонту. В іншому випадку, полагодити вашу комп'ютерну мишу в сервісному центрі вже не вдасться.
4
Збережіть гумові ніжки, оскільки без них вам буде дуже незручно користуватися мишею. Отже, щоб розібрати миша, зніміть верхню частину корпусу. Вийміть скроллер. Зазвичай він забезпечений валом, закріпленим однією стороною в роз'ємному шарнірі. Інший кінець вала повинен кріпитися в отворі енкодера.
5
Підніміть вал над шарніром і витягніть його з отвору. Викриття всі гвинти, що утримують плату. Потім відведіть засувки. Після цього зніміть з плати оптичну накладку і лінзу. Багатоконтактний з'єднувач залиште на колишньому місці. Візьміть кусачки, відріжте провід до його входу в корпус.
6
Відріжте пошкоджений шматок кабелю, щоб полагодити миша. Потім зачистите контакти. Візьміть паяльник. Відповідно з квітами контактів припаяйте їх до Багатоконтактні соединителя всередині корпусу миші. Після цього підключіть її до комп'ютера. Подивіться, світиться чи світлодіод і якщо реакція на обертання скроллера.
7
Потім можете повернути на колишнє місце лінзу і перевірити, чи є реакція на переміщення. Якщо миша працює справно, зберіть її. Якщо ні, перевірте правильно пайки на Багатоконтактні соединителе. Можливо, ви залишили перемичку між контактами.