Як зв'язати жилет спицями для дитини. Як пов'язати жилетку для малюка спицями.

Зв'яжіть для свого маленького чада кольоровий жилет спицями. В'яжеться він лицьовій гладдю різними кольорами, причому кожен кольоровий ділянка повинна бути від окремого клубка. Міняючи кольори, необхідно перехрещувати нитки по виворітного стороні роботи, щоб на жилеті не було отворів.
Вам знадобиться
  • - по 50 г жовтої, помаранчевої, синьої та зеленої пряжі Licorne (100% мерсірізованного бавовни, 120 м/50 г);
  • - спиці №2 і №3;
  • - спиці на волосіні №2.
Інструкція
1
Починайте в'язати жилет зі спинки. Для цього наберіть 32 петлі помаранчевої ниткою і 32 петлі синьою ниткою і в'яжіть лицьовій гладдю між матеріалами кромок, виконуючи при цьому зміну кольорів.
2
Через 10см від набірного краю почніть в'язати на перших 32 петлях жовтою ниткою, а на залишилися петлях зеленої ниткою. Через 13 см закрийте з обох сторін для пройм один раз по 3 петлі і в кожному 2 ряду 1 раз по три, 1 раз по дві і 3 рази по одній петлі. А через 23 см закрийте для скосов плеча з обох сторін один раз по чотири петлі і в кожному другому ряду 2 рази по три петлі.
3
Тепер з початком скосов плеча одночасно закрийте для вирізу горловини середні вісім петель і обидві сторони закінчите роздільно, при цьому в другому ряду закрийте з внутрішнього краю один раз по сім петель. Через 24 см від набірного краю закрийте всі петлі.
4
Для виконання правої полички наберіть 31 петлю помаранчевої ниткою і в'яжіть лицьовій гладдю між матеріалами кромок. Через 10 см від набірного краю почніть в'язати ниткою зеленого кольору. З лівого боку на тій же самій висоті виконайте пройму і скіс плеча, як на спинці.
5
Потім через 20 см від набірного краю закрийте з правого боку для вирізу горловини один раз по три петлі і в кожному другому ряду один раз по три, один раз по дві і два рази по одній петлі. На висоті спинки закрийте всі петлі. Ліву поличку в'яжіть симетрично, тільки почати її слід синьою, а закінчити жовтою ниткою.
6
Жилет практично готовий. Тепер виконайте плечові шви. Для планки горловини наберіть 9 петель помаранчевої ниткою і зв'яжіть 20 см гумкою, потім петлі закрийте. Після чого пришийте планку до вирізу горловини.
7
Для планок пройм наберіть по 9 петель помаранчевої ниткою і зв'яжіть 24 см гумкою, знову закрийте петлі. Далі пришийте планки до проймах. Для планки правої полички наберіть 9 петель помаранчевої ниткою, 10 см зеленої ниткою і 2 см помаранчевої ниткою, знову закрийте петлі. Пришийте планку до правої поличці.
8
І нарешті, для планки лівої полички наберіть 9 петель синьою ниткою, і в'яжіть гумкою 10 см синьою ниткою, 10 см жовтою ниткою і 2 см помаранчевої ниткою. Петлі закрийте. Пришийте планку до лівої поличці. Виконайте бокові шви.