Як збільшити вологість повітря.

Сухе повітря дуже шкідливий для дихальних шляхів. Особливо під час захворювання будь-якими ГРВІ. Адже організм бореться не тільки з інфекцією, але і зайвою сухістю повітря. Тому одна з рекомендацій, якнайшвидше одужати, стосується зволоження повітря в приміщенні. Однак як це зробити, багато хто просто не знають.
Вам знадобиться
  • - зволожувач;
  • - мокрі ганчірки;
  • - тази або інші ємності з водою;
  • - ключі для закручування батарей;
  • - пульверизатор.
Інструкція
1
Якщо ви ще не встигли, то в цей період саме час придбати Воздухоувлажнитель. Принцип його роботи досить простий: включаєте прилад в мережу, наливаєте в нього воду, встановлюєте режим інтенсивності випаровування, і все. Проблема вирішена. Буквально через 5-10 хвилин вологість повітря в кімнаті підвищиться. Єдиний мінус - працює він на досить невеликих площах. Тобто в кімнаті вологість підвищиться, а в решті квартирі немає.
2
Якщо зволожувача у вас немає, а потрібно прямо зараз якось боротися з сухим повітрям, просто намочіть рушники і чисті ганчірки. Розвісьте їх по кімнаті скрізь, де тільки зможете. У міру їх підсихання заново мочите, віджимають і нова вивішуйте. Вологість підвищиться. Правда, значно повільніше, ніж при використанні спеціального приладу. Але все ж дихати стане легше.
3
Підсильте дію вологих рушників розстановкою по периметру кімнати ємностей з водою. Вони обов'язково повинні бути відкриті. По можливості вибирайте ті, які більше в діаметрі - випаровування буде краще. Так, наприклад, таз набагато краще, ніж відро. Ставте ці ємності скрізь, де тільки зможете. Таким чином повітря буде зволожувати рівномірно. Правда, теж делегувати.
4
Щоб вологість повітря краще підвищувалася, крім перерахованих коштів спробуйте ще перекрити занадто гарячі батареї опалення. Для цього вам знадобляться ключі або регулятор тепла. Просто зменшіть трохи подачу тепла в кімнату, і дихати стане легше. У тому випадку, якщо закрити батарею не виходить, покладіть на неї вологий рушник. Змочуйте його регулярно по мірі висихання. Він допоможе трохи «пригасити» жар, що йде від опалювального приладу.
5
Візьміть пульверизатор і попрацюйте з ним в приміщенні. Розпорошуйте воду навколо себе щедро, не шкодуйте. Поки на в повітрі, вологість буде більш підвищеною. Водночас, після того як частки розпорошеної рідини осядуть на підлозі, почнеться їх випаровування. Що теж, в свою чергу, призведе до підвищення рівня вологості в приміщенні.