Як обладнати сучасний гараж.

Сучасний гараж повинен бути оснащений усіма пристосуваннями, необхідними для водія і його автомобіля. Це не місце для зберігання старих меблів, зламаних лиж, каструль та інших речей, які роками припадають пилом у деяких гаражах.
Інструкція
1
Встановіть в гаражі кондиціонер і пожежну сигналізацію. Кондиціонер допоможе забезпечити оптимальну температуру повітря як взимку, так і влітку, а пожежна сигналізація дозволить автовласнику вчасно дізнатися про початок пожежі і вжити заходів.
2
При бажанні ви можете обладнати свій гараж автоматичними воротами, щоб не доводилося затрачати час і сили на їх регулярне відкривання вручну. Існує кілька видів автоматичних воріт - секційні, підйомно-поворотні, розсувні, відкатні. Вибрати найбільш відповідний для вас варіант.
3
Облаштуйте в гаражі робочу зону. Вам може знадобитися шафа для зберігання інструментів, гайок, болтів тощо, верстак, місце для зберігання насоса, літніх і зимових коліс, домкрата і інших речей, які потрібні для ремонту і догляду за автомобілем. Якщо оглядової ями в гаражі немає, бажано також зробити або придбати спеціальний майданчик на колесах для огляду і ремонту автомобіля. Розкладіть всі речі по місцях, щоб в гаражі панував порядок.
4
Забезпечте легкий і безпечний в'їзд в гараж. Акуратно укладіть напрямні, виготовлені з обрізків рейок, брусків і т.п., щоб орієнтуватися на них при в'їзді. Так автомобіль зможе проїхати, не зачіпаючи стінок гаража. Подібний варіант особливо актуальний в тому випадку, якщо гараж занадто тісний, або якщо в ньому знаходиться дуже багато речей, через що заїхати в гараж і нічого не зачепити дуже важко.
5
Якщо вам доводиться час від часу приїжджати в гараж ввечері або вночі, і ви боїтеся, що через недостатнє освітлення не зможете вчасно зупинити автомобіль і уріжетеся в задню стінку гаража, то вам варто встановити спеціальне пристосування. Додайте біля задньої стінки гаража контактні пластини і підключіть їх до лампочки. Коли колесо автомобіля заїде на верхню пластину і притисне її до нижньої, ланцюг замкнеться, і лампочка загориться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=wdP9Z8-ipcI