Як увійти на сервер.

Сервером є сайт, призначений для обміну даними між людьми, зареєстрованими на ньому. Для входу на більшість серверів потрібна обов'язкова реєстрація, інакше ви в кращому випадку, зможете лише переглядати деяку загальну інформацію.
Інструкція
1
Реєстрація передбачає собою введення вашого логіна (будь-яке придумане вами ім'я), який зазвичай має бути написаний латинськими буквами, і пароля (будь-якого набору букв і цифр). Деякі сервери допускають довільні паролі користувачів. На більш серйозних сайтах, які піклуються про безпеку акаунтів своїх користувачів, існують жорсткі вимоги до пароля. Приміром, пароль повинен включати не менше 6 символів, причому в ньому повинні бути не тільки прописні і заголовні букви, а й ціфри.Для більшості ігрових серверів застосовується реєстрація з підтвердженням інформації через ваш електронну поштову скриньку. Якщо у вас немає поштової скриньки, для початку реєстрації та входу на сайт вам буде необхідно створити його.
2
Перейдіть на сайт необхідного вам сервера і виберіть розділ «Реєстрація». Введіть ваш логін і пароль. У більшості випадку, перед тим як вводити подальшу інформацію, сервер перевірить, чи немає на ньому користувачів з таким же логіном, як у вас. Якщо вони є, вам, можливо, запропонують декілька варіантів зазначеного вами логіна або попросять придумати новий. Найкраще записати ваш логін і пароль на папері або зберегти у вигляді текстового документа в комп'ютері або телефоні, щоб не забути їх надалі.
3
На багатьох серверах для захисту від злому використовуються різні числові або літерні перевірочні коди, які вам теж буде необхідно ввести.
4
Також буде потрібно вказати свою електронну адресу, щоб вам прийшов лист з проханням підтвердити реєстрацію на сайті. Далі натисніть кнопку «зареєструватися», і після того, як сервер переконається, що ви вказали унікальний логін і правильно ввели пароль і захисний код, вам відправлять електронного листа на вказаний при реєстрації електронну адресу, в якому міститимуться подальші інструкції.
5
Зайдіть на свою електронну пошту, лист від сервера, на якому реєструвалися. В цьому листі буде вказано ваш логін і пароль для входу на даний сервер і посилання для підтвердження реєстрації. Перейдіть по посиланню, зазначеної в листі. Після цього в новій вкладці вашого браузера, ви побачите головну сторінку сайту і повідомлення про те, що ви успішно зареєстровані на цьому сервері.
6
Тепер ви можете увійти на сервер. Для цього на головній сторінці виберіть вкладку «вхід» і введіть свій логін і пароль.